69
10 paylaşım, 69 points

HD Telefon Duvar Kağıtları Galerisi ile ekran kilidini her açtığınızda içiniz huzurla dolsun istiyorsanız bu galeri tam sizlik! 4k telefon duvar kağıtları gözünüzü kaliteye alıştırın. Manzaradan arabalara kadar onlarca HD telefon duvar kağıtları galerisinde size en uygun olanı bulun ve telefonunuza ayarlayın. Hazırsanız, karşınızda telefon duvar kağıdı galerisi:

HD Telefon Duvar Kağıtları

HD telefon duvar kağıtları galerimize öncelikle “Editörün Seçimi” ile başlayacağız. Bu galerideki duvar kağıtlarının tümü 4k telefon duvar kağıtları olup her zevke hitap edecek görselleri derledik. Telefonun için güzel bir duvar kağıdı ayarladıktan sonra “Enerjinizi Yükseltecek 8 Fotoğraf Galerisi” ne de göz atmanı öneririz!

4k Duvar Kağıtları

Editör’ün seçtiği 4K telefon duvar kağıtları üstlerine tıklanarak tam boyutta görüntülenebilir. Bunlar bizim en sevdiğimiz duvar kağıtları. Bakalım senin de hoşuna gidecek mi?

HD Yol Temalı Duvar Kağıtları

Siz de yolların bir manası olduğunu mu düşünüyorsunuz? Nereye gittiği belirsiz yollar, tabi her bakan için o yolun gittiği bir yer vardır. Belki de yoktur. Ne önemi var ki? Yol, yoldur işte. Yol temalı duvar kağıtları:

HD Araba Duvar Kağıtları

Araba tutkunları için özenle derlediğimiz HD araba duvar kağıtları listesi! İçini eritecek arabaları özenle derledik ve araba temalı duvar kağıtları galerisine ekledik. Otomobil duvar kağıtları listesi gerçek otomobil tutkunları için hassasiyetle hazırlandı. En beğendiğinin üzerine dokun ve hemen duvar kağıdın olarak ayarla…

HD Koyu Duvar Kağıtları

Siyah, asaletin ve asilliğin rengi. Eğer siyah renge aşıksan -müthiş bir seçim yaptığı söylemek isteriz- bu duvar kağıtları koşuna çok gidecek. Koyu duvar kağıtları veya diğer tabiriyle siyah temalı duvar kağıtlar galerisi kesinlikle hoşuna gidecek. En çok beğendiğinin üzerine tıkla ve hemen indir. Telefonuna çok yakışacaklarından emin olabilirsin.

HD Doğa Manzaraları

Ağaçlar, ormanlar, dağlar ve denizler… Size huzur mu veriyor? İşte yeşil ve mavinin buluştuğu HD doğa duvar kağıtları sizlerle! Telefonunun ekranını her açtığında içinin huzurla kaplanmasını istiyorsan duvar kağıtları tam senlik:

HD Şehir Duvar Kağıtları

Şehirlerin ışıkları, evlerin mimari yapıları veya yüksek gökdelenler. En çok hangisi ilgini çekiyor? Şehir temalı duvar kağıtları arasından hangisini beğeneceksin? Dilediğin duvar kağıdı üzerine dokunarak tam ekran görüntüleyebilirsin.


Arkadaşlarınla Paylaş:

69
10 paylaşım, 69 points

Bu içeriğe ne tepki seviyorsun?

Vaay! Vaay!
1
Vaay!
Üzgün Üzgün
3
Üzgün
Şirin! Şirin!
8
Şirin!
Hahaha Hahaha
2
Hahaha
Kızgın Kızgın
4
Kızgın
Canberk

Wuubi.com kurucu üyesi, bir makine mühendisi.

0 Yorum Bulunuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Comments

comments

İçerik Türü Seçin
Kişisel Test
Testi çöz, cevabı öğren. İşaretlediğin şıklara göre testin sonucunu öğren.
Doğru/Yanlış
Doğru ve yanlış cevaplardan oluşan testler oluşturun.
Anket
Voting to make decisions or determine opinions
İçerik
Yazılardan ve medyadan oluşan içerikler oluşturun.
Liste
Klasik bir liste oluşturun
Geri sayım
Tersten sıralanmış bir liste oluşturun
Açık Liste
Diğer üyeler de onaylanması halinde listeye eklemeler yapabilir.
Oylamalı Liste
Alınan oylara göre sıralama yapılır