50
9 paylaşım, 50 points

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, yarın yayınlayacakları bildirge ile 24 Haziran seçimleri sonrasında yapacakları projeler hakkında genel bilgi vereceklerini açıkladı. Bu bildirge ile gelecek planlarını anlatacak olan Ak Parti, toplumdan sanayiye kadar birçok alanda yeniliklere gideceklerinin altını çizdi.

Ak Parti’nin Yeni Sloganı ve Yeni Şarkısı

Gidilecek olan yenilikler ve izlenecek yolların değişiminin üzerinde duran Ünal, Ak Parti’nin yeni sloganı ve şarkısı hakkında da açıklamalarda bulundu. Ayrıca Ünal, Arslanbek Sultanbekov tarafından hazırlanan Ak Parti seçim müziği alınan olumlu geri dönüşlerin üzerine yine kendisine yaptırıldığını ve yeni Ak Parti sloganı için de “Vakit Ak Parti Vakti!” sloganını kullandıklarını açıkladı.

Ak Parti Seçim Beyannamesi

Yayınlayacakları bildirgenin daha önce hiç görülmemiş bir beyanname niteliği taşıdığını belirten Ak Parti sözcüsü ve başkan yardımcısı Mahir Ünal, 146 adet yeni dev projenin beklemede olduğunu açıkladı, 25 Mayıs 2018 tarihinde adaylarını tanıtmak amacıyla yarın milletin önüne çıkacağını ve diğer detaylara orada değinileceğini söyledi. İşte Mahir Ünal’ın diğer açıklamaları:

Çok farklı bir beyanname göreceksiniz. Bir yeni sistem modeli ile 24 Haziran’a gidiyoruz. 2007’de milletimizin cumhurbaşkanımızı ben seçeceğim kararı ile, 2014’te ilk defa halkımız cumhurbaşkanını seçti. Keskin kuvvetler ayrılığına dayalı, güçlü hükümet, güçlü Meclis esasına dayalı olacak. Beyannamemizi yeni model ne gibi değişiklikler getiriyor, bunu anlattık. Önümüzdeki 10 yılda yeni bir toplum modeli ortaya çıkıyor. Yeni toplum biçimine, sanayi biçimi yeni dijital dönüşümüne yönelik beyanname hazırlandı. Önlemler ve projeler getirdi AK Parti. Yeni bir başlangıçla, yine yaparsa AK Parti yapar diyeceğiz. Vakit AK Parti vakti sloganıyla hazırlanıyoruz.


Arkadaşlarınla Paylaş:

50
9 paylaşım, 50 points

Bu içeriğe ne tepki seviyorsun?

Vaay! Vaay!
2
Vaay!
Üzgün Üzgün
4
Üzgün
Şirin! Şirin!
3
Şirin!
Hahaha Hahaha
4
Hahaha
Kızgın Kızgın
5
Kızgın
Okan Kesmen

0 Yorum Bulunuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Comments

comments

İçerik Türü Seçin
Kişisel Test
Testi çöz, cevabı öğren. İşaretlediğin şıklara göre testin sonucunu öğren.
Doğru/Yanlış
Doğru ve yanlış cevaplardan oluşan testler oluşturun.
Anket
Oy vererek görüşünü bildir. Basit bir anket oluştur!
İçerik
Yazılardan ve medyadan oluşan içerikler oluşturun.
Liste
Klasik bir liste oluşturun
Geri sayım
Tersten sıralanmış bir liste oluşturun
Açık Liste
Diğer üyeler de listeye eklemeler yapabilir.
Oylamalı Liste
Alınan oylara göre sıralama yapılır