57
9 paylaşım, 57 points

Birçok çalışanın kafasında bulunan “Bayram tatili kaç gün?” sorusu sonunda cevap buldu. Ramazan Bayramı ne zamanBayram tatili kaç gün? İşte bu yazımızda sizler için bu soruların cevaplarını derledik. Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtuluş geçtiğimiz günlerde Ankara’da düzenlediği iftar yemeği sırasında medya mensuplarının sorularını yanıtladı. Bu sorular arasında “Ramazan Bayramı kaç gün?“,”Ramazan Bayramı birleşti mi?” ve “Ramazan Bayramı 9 gün olacak mı?” gibi konular da yer aldı.

Ramazan Bayramı Kaç Gün?

Numan Kurtuluş’un ağırladığı medya temsilcileri, kendisine yöneltilen “Ramazan Bayramı kaç gün?” sorusunu yanıtladı. Herkesin merakla beklediği bu sorunun cevabı konusunda kesin bir bilgi vermese de kendi görüşünü iletti:

Ben bir Kültür ve Turizm Bakanı’yım. Bana kalırsa önemli olan husus milletimizin turizm faaliyetleri. Bunun ekonomik yönü de var tabii. Biraz zor gibi görünüyor.

Bu açıklamalarla kendi görüşlerini belirten Kurtuluş, net kararın Bakanlar Kurulu‘nun yapacağı toplantı sonrasında açıklanacağını belirtti.

Ramazan Bayramı Ne Zaman?

Ramazan Bayramı kaç gün?” sorusundan sonra en çok merak edilen diğer bir konu da “Ramazan Bayramı ne zaman?” sorusudur. Dinimizce önemi büyük olan Ramazan 14 Haziran 2018 tarihinde bitiyorRamazan ne zaman bitiyor konusuna açıklık getirdikten sonra Ramazan Bayramı ne zaman konusuna dönecek olursak bu durum biraz karışık. Ramazan Bayramı 15 Haziran 2018 tarihinde başlıyor olup bu tarih Cuma gününe denk geliyor. Ramazan bayramı hangi güne denk geliyor sorusunun yanıtını da böylelikle vermiş olduk. Çalışanların kafalarındaki soru ise 15 Haziran Cuma gününden başlayacak olan Ramazan Bayramı tatili 9 gün olacak mı? Kurtuluş’un bu açıklamalarından sonra gözler Bakanlar Kurulu toplantısına çevrildi.


Arkadaşlarınla Paylaş:

57
9 paylaşım, 57 points

Bu içeriğe ne tepki seviyorsun?

Vaay! Vaay!
2
Vaay!
Üzgün Üzgün
4
Üzgün
Şirin! Şirin!
3
Şirin!
Hahaha Hahaha
4
Hahaha
Kızgın Kızgın
5
Kızgın
Canberk

Wuubi.com kurucu üyesi, bir makine mühendisi.

0 Yorum Bulunuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Comments

comments

İçerik Türü Seçin
Kişisel Test
Testi çöz, cevabı öğren. İşaretlediğin şıklara göre testin sonucunu öğren.
Doğru/Yanlış
Doğru ve yanlış cevaplardan oluşan testler oluşturun.
Anket
Oy vererek görüşünü bildir. Basit bir anket oluştur!
İçerik
Yazılardan ve medyadan oluşan içerikler oluşturun.
Liste
Klasik bir liste oluşturun
Geri sayım
Tersten sıralanmış bir liste oluşturun
Açık Liste
Diğer üyeler de listeye eklemeler yapabilir.
Oylamalı Liste
Alınan oylara göre sıralama yapılır