51
8 paylaşım, 51 points

Kanal D’nin popüler şov programı “Beyaz Show Kaldırıldı Mı?” konusu gündeme bomba gibi oturdu! Türk televizyon tarihinin en köklü programlarından birisi olan Beyaz Show bitti mi? Merakla beklenen açıklamalar geldi. İşte Beyaz Show kaldırıldı mı ve Beyaz Show neden bitti sorularının cevapları. Sadece Wuubi takipçilerine özel! İşte “Beyaz Show Kaldırıldı Mı?” ve “Beyaz Show Bitti Mi?” sorularının cevapları sizlerle…

Beyaz Show Kaldırıldı Mı?

1996 senesinden bu yana tam 22 senedir yayın hayatında olan Beyaz Show kaldırıldı mı? Beyazıt Öztürk tarafından sunulan Beyaz Show bitti mi? Bu yazımızda bu konular üzerine değineceğiz. 1996 yılında radyo programı olarak başlayan Beyaz Show, günümüzde format değiştirerek en çok izlenen şov programı haline gelmeyi başardı. Sunucu Öztürk’ün yayın sırasında birçok ünlü konuğuna yer verdiği bol kahkahalı şov programı, yayın hayatına gerçekten son mu verdi?

Kanal Yönetiminin Açıklamaları

Geçtiğimiz hafta sezon finali yaparak araya giren Beyaz Show, son yayınında Koray Avcı, Hasibe Eren, Beste Uyanık ve Mihriban Zeren gibi ünlü isimler katılmıştı. Yayınlanan sezon finali bölümü sonrasında sosyal medya üzerinde yoğun bir dedikodu başladı. Bu dedikodunun konusu “Beyaz Show artık yayınlanmayacak” şeklindeydi ve gün geçtikçe çığ gibi büyüyordu. Bu dedikodular üzerine açıklamalarda bulunan kanal yönetimi bazı açıklamalar yapma gereği duydu. Ayrıca Beyaz Show’un resmi Twitter hesabı üzerinden atılan Tweet, 4 mayısta programın sezon finali yapacağını sevenlerine duyurmuştu.

BeyazShow Twitter Hesabının Tweet’i:

Kanal D’den Gelen Açıklamalar:

Kanal D tarafından UçanKuş Medyası’na yapılan açıklamalarda Beyaz Show için Beyazıt Öztürk ile görüşmelere devam edildiğini ve kanalın, Beyazıt Öztürk ile çalışmaya devam etmek istediği belirtildi.

Son günlerde Beyazıt Öztürk ün Kanal D den ayrıldığına dair çıkan haberler asılsızdır. 22 yıldır ekran yüzümüz olan Beyazıt Öztürk ile bundan sonrası için de görüşmelerimiz devam etmektedir


Arkadaşlarınla Paylaş:

51
8 paylaşım, 51 points

Bu içeriğe ne tepki seviyorsun?

Vaay! Vaay!
3
Vaay!
Üzgün Üzgün
5
Üzgün
Şirin! Şirin!
4
Şirin!
Hahaha Hahaha
4
Hahaha
Kızgın Kızgın
6
Kızgın
Canberk

Wuubi.com kurucu üyesi, bir makine mühendisi.

0 Yorum Bulunuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Comments

comments

İçerik Türü Seçin
Kişisel Test
Testi çöz, cevabı öğren. İşaretlediğin şıklara göre testin sonucunu öğren.
Doğru/Yanlış
Doğru ve yanlış cevaplardan oluşan testler oluşturun.
Anket
Oy vererek görüşünü bildir. Basit bir anket oluştur!
İçerik
Yazılardan ve medyadan oluşan içerikler oluşturun.
Liste
Klasik bir liste oluşturun
Geri sayım
Tersten sıralanmış bir liste oluşturun
Açık Liste
Diğer üyeler de listeye eklemeler yapabilir.
Oylamalı Liste
Alınan oylara göre sıralama yapılır