81
11 paylaşım, 81 points

Bim iPhone Kulaklık satmaya başlayacak! Uygun fiyatlarıyla gündeme gelen BİM iPhone kulaklık satmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde devlet ile anlaşmalı olarak daha uygun fiyata et satmaya başlayan market zincirleri, bunun ardından 9 Mart 2018 Bim iPhone X satışına da başlamıştı. Piyasa fiyatı 6099TL olan iPhone X Bim reyonlarında 4999TL’ye yer buldu. Playstation, iPhone ve daha birçok teknolojik fırsattan sonra BİM market zincirleri şimdi de iPhone kulaklık, Earpods ve iPhone şarj aleti satmaya hazırlanıyor.

Bim 13 Nisan 2018

Bim 13 Nisan 2018 aktüel ürünleri tüketiciler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Marketler zinciri Bim Apple kulaklıklar ve Earpods ile gündeme tekrardan geldi. 9 Mart 2018 tarihinde Bim iPhone X ile yüzü gülen Apple severlerin yüzü tekrar gülecek. 13 Nisan 2018 Bim iPhone kulaklık ile iPhone X’ten sonra yeni bir Apple ürünleri haftası daha geliyor. İşte 13 Nisan 2018 Bim ürünleri

Bim iPhone Kulaklık

Bim iPhone kulaklık satışı ne zaman başlıyor? Apple kulaklık fiyatı ne olacak? İşte Bim iPhone kulaklık hakkında merak edilen bütün sorular ve yanıtları. 13 Nisan 2018 günü Bim’de satılacak olan Earpods, fiyatı 49 TL olarak yayınlandı. 13 Nisan 2018  Bim Earpods satışları büyük bir talep görecek gibi görünüyor. Bugüne dek Bim iPhone X satışları ile gündeme oturduktan sonra şimdi de lisanslı ve orijinal Earpods kulaklıkları satmaya hazırlanıyor.

Bim iPhone Şarj Aleti

Bütün satışlar bununla da son bulmuyor. Ünlü market zinciri Bim iPhone şarj aleti de satacak. Bim iPhone şarj aleti satışları 13 Nisan 2018 günü başlayacak olup ürünler stoklarla sınırlı olacak. Bim iPhone şarj aleti tamamen orijinal Apple ürünü olacak olup, 2 metrelik şarj aletini 49 TL ‘ye satın alabilirsiniz. Ayrıca Bim iPhone şarj aleti 1 metre uzunluğuna sahip ikinci ürünü de 39 TL’ye satacak.

Eğer Bim iPhone şarj aleti ve Bim iPhone kulaklık satın almak istiyorsanız 13 Nisan 2018 Cuma günü Bim marketlerine uğrayabilirsiniz. 13 Nisan 2018 satışları 19 Nisan 2018 gününe kadar sürecek olup iPhone şarj aleti ve Earpods ürünleri stoklarla sınırlı olacak. Ayrıca bir haftalık bu iPhone ürünleri satışı yanında Trust Powerbank, tavan boyası, boya püskürtme makinesi, Bluetooth hoparlör, Vestel Venus akıllı cep telefonu ve elektrikli testere ile matkap satışları da olacak. Apple iPhone Earpods mevcut satış fiyatı için buraya tıklayarak Apple resmi sayfasına ulaşabilirsiniz.


Arkadaşlarınla Paylaş:

81
11 paylaşım, 81 points

Bu içeriğe ne tepki seviyorsun?

Vaay! Vaay!
0
Vaay!
Üzgün Üzgün
2
Üzgün
Şirin! Şirin!
1
Şirin!
Hahaha Hahaha
2
Hahaha
Kızgın Kızgın
3
Kızgın
Canberk

Wuubi.com kurucu üyesi, bir makine mühendisi.

0 Yorum Bulunuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Comments

comments

İçerik Türü Seçin
Kişisel Test
Testi çöz, cevabı öğren. İşaretlediğin şıklara göre testin sonucunu öğren.
Doğru/Yanlış
Doğru ve yanlış cevaplardan oluşan testler oluşturun.
Anket
Oy vererek görüşünü bildir. Basit bir anket oluştur!
İçerik
Yazılardan ve medyadan oluşan içerikler oluşturun.
Liste
Klasik bir liste oluşturun
Geri sayım
Tersten sıralanmış bir liste oluşturun
Açık Liste
Diğer üyeler de listeye eklemeler yapabilir.
Oylamalı Liste
Alınan oylara göre sıralama yapılır