25
7 paylaşım, 25 points

Sevgilinizden yakın zamanda ayrılmış ve daha da kötüsü terk edilmiş olabilirsiniz. Ama unutmayın hayat bitmedi ve devam ediyor. Size önerdiğimiz bu adımları atın ve onu bir hafta gibi kısa bir sürede unutun diyoruz. İşte eski sevgiliyi unutma teknikleri karşınızda.

1 – Ağlama günü

Bu olayın ardından yaşanacak olan birinci gün olayın kesinlikle en berbat yanıdır. Uyandığınız gün zehir gibi bir dünyaya uyanurken, ‘keşke uyanmasaydım’ der gözlerle ağzınızda acı bir tatla etrafa bakmak bile istemezsiniz. Bu yüzden şokun en büyüğünü yaşadığınız bu ilk günde sevdiklerinizde olun… Ağlamaksa ilk gün için sonsuz kadar serbest. Bağıra, bağıra , hıçkırıklarla dilerseniz başınızı yastıklara gömerek ağlayabilirsiniz. Kısacası içinizdeki tüm kızgınlığı, kini ve nefretinizi lk gün boşaltabilirsiniz.

2 – Çöpler dışarı!

Bu gün ona ait olan onunla ilgili her şeyden kurtulma zamanı… İkinci günü gücünüzü toplayarak malum kişiden arta kalan tüm püsürleri ortadan kaldırarak ve atarak geçirmenizi istiyoruz. Aynı zamanda bunu psikolojik olarak da yapmayı başarmalısınız.

eski sevgiliyi unutmak

3 – Tüm iletişim kaynaklarından kaldır

Ne mesaj, ne telefon, ne de başka bir iletişim unsurunu kullanarak eski sevgiliyi arama ve ona erişme hayallerini ebediyen göm! Unutmamalısın ki o artı eskilerden… Onunla ilgili tüm hayalleri ve beklentileri tarihe gömmelisin… Sevdiklerinle, arkadaşınla, can dostlarınla ya da kankanla bol bol paylaşımlarda bulun ve içinde kalan negatif elektriği atmaya çalış.

4 – Aşk bodyguardı bul

Kankalarından ya da can dostlarından bir – iki haftalığına sana eşlik edebilecek olan birini bul ve sevgiline iletişimin isteğin konusunda seni engellemesini iste. Bu arkadaşınla tüm vaktini birlikte geçirmeye çalış. İster evde ister dışarda birlikte vakit geçir ve sana yardımcı olmasına, şaşkın geçecek olan bu evrelerde duygu ve düşüncelerini doğrultması konusunda ona izin ver… Ondan destek al. Arkadaşlar bu gibi günler içindir öyle değil mi?


Arkadaşlarınla Paylaş:

25
7 paylaşım, 25 points
Canberk

Bu içeriğe ne tepki seviyorsun?

İlginç İlginç
3
İlginç
Üzgün Üzgün
5
Üzgün
Şirin Şirin
2
Şirin
Komik Komik
3
Komik
Lezziz Lezziz
6
Lezziz
Havalı Havalı
5
Havalı
İğrenç İğrenç
5
İğrenç

0 Yorum Bulunuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İçerik Türü Seçin
Klasik Test
Testi çöz, cevabı öğren. İşaretlediğin şıklara göre testin sonucunu öğren.
Doğru/Yanlış
Doğru ve yanlış cevaplardan oluşan testler oluşturun.
Anket
Oy vererek görüşünü bildir. Basit bir anket oluştur!
İçerik
Yazılardan ve medyadan oluşan içerikler oluşturun.
Liste
Klasik bir liste oluşturun
Geri sayım
Tersten sıralanmış bir liste oluşturun
Açık Liste
Diğer üyeler de listeye eklemeler yapabilir.
Oylamalı Liste
Alınan oylara göre sıralama yapılır