43
7 paylaşım, 43 points

Gmail güncelleme ile tamamen değişiyor! Uzun yıllardan beri Gmail’in standart görüşüne alıştık. Aslında bakıldığı zaman pek dinamik olmayan, kompleks ve post modern bir tasarıma sahip olan Gmail’in güncelleme için geç bile kaldığı söylenebilir. Günümüzde biraz daha yumuşak ve göz yormayan tasarımlar yaygın olarak kullanılıyorken Gmail’in bu modadan uzak kaldığı söylenebilir. Gmail güncelleme yaptıktan sonra hangi özellikleri kendisine katacak? Gmail güncelleme ne zaman gelecek? Bütün detaylar için yazıyı okumaya devam edin.

Gmail Güncelleme

Google, G Suite hizmeti kullanan kurumsal müşterilerine gönderdiği bir e-mail ile yakın zamanda Gmail’i güncelleyeceğini bildirdi. Bu güncelleme yalnızca görünüş üzerine olmayacak ek olarak birkaç fonksiyon eklenmesi ile de desteklenecek. Gmail güncelleme ile gelecek özelliklerden bazıları şu şekilde:

 

  • Tasarım İyileştirmesi: Google, Gmail’i yepyeni bir tasarım ile karşımıza çıkaracak. Çok uzun yıllardır Gmail standart tasarımını bozmadı. Yeni tasarıma geçeceğini duyuran Gmail, bu tasarım hakkında henüz bir bilgi vermese de bizim tahminimiz son zamanlarda büyük bir trend haline gelen “Materyal Tasarım Modası” baz alınarak bir dizayn uygulanacak.
  • Takvim ile koordineli çalışma: Google’ın kendi takvim sistemi ile Gmail artık koordineli çalışacak. Bu sayede gönderilecek mailleri ileri bir tarihe planlayarak gönderebilir veya gelen mailleri ileri bir tarihte gelen postalar kutusunda görünmesi için zamanlayabilirsiniz.
  • Gmail Akıllı Cevap: Geçtiğimiz yıl akıllı telefonlara getirilen ancak bilgisayar ve diğer sürümlerde kullanılmayan akıllı cevap fonksiyonu, Gmail güncellemesi ile artık bilgisayara da gelecek. Gmail akıllı yanıtlarının ne olduğunu bilmiyorsanız şu görsele göz atabilirsiniz:

gmail güncelleme

 

Gmail güncellemesi genel olarak bu hatlar üzerinde gerçekleşecek. Ayrıca artık maillerin internet ihtiyacı olmadan depolanması ve önbelleğe alınması bekleniyor. Bu sayede okuduğunuz bir maili internet bulunmayan bir ortamda tekrar okuyabileceksiniz. Google, gmail güncelleme tarihi hakkında henüz açıklama yapmış değil.


Arkadaşlarınla Paylaş:

43
7 paylaşım, 43 points

Bu içeriğe ne tepki seviyorsun?

Vaay! Vaay!
2
Vaay!
Üzgün Üzgün
4
Üzgün
Şirin! Şirin!
2
Şirin!
Hahaha Hahaha
3
Hahaha
Kızgın Kızgın
4
Kızgın
Canberk

Wuubi.com kurucu üyesi, bir makine mühendisi.

0 Yorum Bulunuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Comments

comments

İçerik Türü Seçin
Kişisel Test
Testi çöz, cevabı öğren. İşaretlediğin şıklara göre testin sonucunu öğren.
Doğru/Yanlış
Doğru ve yanlış cevaplardan oluşan testler oluşturun.
Anket
Oy vererek görüşünü bildir. Basit bir anket oluştur!
İçerik
Yazılardan ve medyadan oluşan içerikler oluşturun.
Liste
Klasik bir liste oluşturun
Geri sayım
Tersten sıralanmış bir liste oluşturun
Açık Liste
Diğer üyeler de listeye eklemeler yapabilir.
Oylamalı Liste
Alınan oylara göre sıralama yapılır