36
6 paylaşım, 36 points

Güncel ve Uygun Paykwik Fiyatları

En yeni nesil ödeme aracı Paykwik. Gün geçmiyor ki ödeme yöntemleri arasına yeni biri daha eklenmesin. Bu durumun en önemli sebebi son zamanlarda giderek artan internet dolandırıcılığı. Kullanıcılar kendilerini güvende hissettikleri anda alışverişlerini gerçekleştirmektedir. Kredi kartının kopyalanması ve benzeri bir çok istenmeyen durumlar ile karşılaşabiliyoruz maalesef.

İşte tam da bu noktada Paykwik imdadımıza yetişmektedir. Paykwik benzersiz olarak alfa numerik kodlardan oluşan tek kullanımlık bir ön ödemeli karttır. Tam olarak teknik anlatımı budur.

Nedir Bu Paykwik?

Paykwik ön ödemeli olarak çalışan bir ödeme aracıdır. Daha da basit anlatımıyla yetkili paykwik bayisi aracılığı ile bütçeniz kadar Paykwik satın alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz bu kartı ödeme yapmak istediğiniz web sitene anında gönderebilirsiniz. Kullanım sonrası paykwik kendini kullanıma kapatacaktır. Yeni bir ödeme yaptıktan sonra tekrar bir kod almanız gerekmektedir.

Günümüzde artık kullanımı kalmamış olsa da eskilerimiz hatırlayacaktır ki kontörlü hatlarımız vardı. Bayiler aracılığı ile kontör satın alarak müşteri hizmetlerini arar kontör kodunu tuşlayarak hattımıza bakiye eklerdik. Kod numaraları artık kullanılamaz hale gelirdi. Paykwik’in tam olarak budur.

Paykwik Nereden Alınır?

Paykwik satın almak oldukça kolaydır. Yetkili bir bayi aracılığı ile bütçeniz kadar paykwik satın alarak anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Paykwik yetkili bayilerine Paykwik resmi sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Kullanımı her geçen gün artarak devam eden bu yeni nesil ödeme yönteminin satıcıları da giderek artmaktadır.

Paykwik fiyatları bayiler arasında farklılık gösterebilmektedir. Komisyon oranını düşük tutan yetkili satıcılar vasıtasıyla uygun ve ucuz paykwik satın alabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız ki ucuz paykwik satın alalım derken sakın dolandırılmayın.

Unutmayın ki bayilerde kar amacıyla satış yapmaktadırlar. Bu nedenle hiçbir satıcı değerinin altında kart satamaz. İşletmelerin giderleri, satın alım masrafları, kiraları ve bunun gibi birçok gider kalemi bulunmaktadır. Bu nedenle çok uygun fiyatlarla satış yaptığını söyleyen firmalara itibar etmemenizi tavsiye ederiz.

Paykwik Fiyatları Nasıl Hesaplanıyor?

Paykwik güncel Euro kuru üzerindne işlem görmekte ve paykwik fiyatları bu şekilde hesaplanmaktadır. Tabi satıcı Euro kuru üzerine kar oranında komisyon koymaktadır. Satın aldığınız paykwik miktarı yükseldikçe komisyon oranı düşmektedir. Örnek vermek gerekirse 10 euro satın alırken ödediğiniz komisyon oranıyla 1000 euro alırken ödediğiniz oran aynı değildir.

Paykwik satıcıları döviz bürolarının mantığı ile işlem görmektedir. TL değerini Euro kuruna çevirerek ufak bir komisyon ile sürümden para kazanmaktadırlar. Burada dikkat edilmesi gereken husus hiç bir satıcı güncel kur oranından daha alta satış yapamaz.

Paykwik kullanıcı için PaykwikCartal sitesi imdada yetişiyor. Sektöründe yıllardır hizmet vermekte olan şirket binlerce referansı ile güvenli ve ucuz paykwik hizmeti vermektedir.

Paykwik Nasıl Satın Alınır?

Paykwik satın almak çok kolay bir işlemdir. Tüm yetkili satıcılar web sitelerinde canlı destek hizmeti vermektedir. Dilerseniz PaykwikCartal sitesini ziyaret ederek sağ alt köşede bulunan canlı destek butonuna tıklayın. Anında müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek satın alma işleminizi gerçekletirebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve Paykwik Satın almak için : https://www.paykwikcartal.com/


Arkadaşlarınla Paylaş:

36
6 paylaşım, 36 points

Bu içeriğe ne tepki seviyorsun?

Vaay! Vaay!
5
Vaay!
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Şirin! Şirin!
6
Şirin!
Hahaha Hahaha
6
Hahaha
Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Canberk

Wuubi.com kurucu üyesi, bir makine mühendisi.

0 Yorum Bulunuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Comments

comments

İçerik Türü Seçin
Kişisel Test
Testi çöz, cevabı öğren. İşaretlediğin şıklara göre testin sonucunu öğren.
Doğru/Yanlış
Doğru ve yanlış cevaplardan oluşan testler oluşturun.
Anket
Oy vererek görüşünü bildir. Basit bir anket oluştur!
İçerik
Yazılardan ve medyadan oluşan içerikler oluşturun.
Liste
Klasik bir liste oluşturun
Geri sayım
Tersten sıralanmış bir liste oluşturun
Açık Liste
Diğer üyeler de listeye eklemeler yapabilir.
Oylamalı Liste
Alınan oylara göre sıralama yapılır