69
9 paylaşım, 69 points

İşte merakla beklenen haftalık burç yorumları. Bu hafta burçları ne bekliyor? Hangi önlemleri almalısınız ve nelere dikkat etmelisiniz. Haziran ayının 2. haftasına ait 11-17 Haziran 2018 haftalık burç yorumları sizlerle…koç-burç-yorumları

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

Bayram yaklaşırken işlerinizi daha hızlı halletme telaşına gireceksiniz. Bu konuda kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Kariyer ve maddi konularda daha iyimser yaklaşımlarda bulunmalısınız. Borçlarınızın bir kısmından kurtulabilmeniz söz konusu. Arkanızdan dönen laflara aldırış etmeden hedefinize yürümenin gurur verici hissini yaşayacaksınız. Eşinizin ilgisinin yetersiz kaldığını düşünerek şüpheye girebilirsiniz. Ayrıca fikirlerinizin değer bulmadığı düşüncesine kapılarak iç dünyanıza yönelmeniz söz konusu. Hafta sonuna doğru ilişkilerinizdeki pürüzler düzelecek, bekar olan koç burçları için de yeni umutlar görünüyor.


boğa burcu

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bu haftanın sizin için oldukça şanslı geçeceğini söylememiz gerekiyor. Hem aşk hayatınız hem de maddi kaynaklarınız yoluna giriyor. Alacağınız yeni kararları rahat bir şekilde uygulayabilecek gücü kendinizde bulacaksınız. Partnerinize bu dönemde daha sıcak ve duygusal davranmanız gerekiyor. Anne/Baba gibi aile büyüklerinizin yerine üzülüyor olsanız da bunun kendinizden kaynaklı bir problem olduğunu görmeniz gerekiyor. Kendinizi gereksiz yere üzüyor ve yıpratıyorsunuz. Hafta sonuna doğru kendi köşenize çekilerek rahatlamanız gerekiyor.


ikizler burcuİkizler Burcu (22 Mayıs – 22 Haziran)

Yeni Ay olarak bilinen gökyüzü olayı, beraberinde size de yenilikler getirecek. Eh, tabi bu yenilikler eski defterlerin kapanmasıyla sonuçlanıyor. Şunu söyleyebiliriz ki bu yeniliklere oldukça hırslı ve kararlı şekilde gireceksin. Bu hafta akıllıca kararlar alacak mantıklı hareketlerde bulunacaksınız. Bir İkizler’den zekice davranışlar beklemek, zaten alışık olduğumuz bir durum gerçi. 😏 Egoist insanlarla muhatap olmak zorunda kalsanız da sevdiklerinizle mutlu bir hafta sonu geçireceksiniz.


yengeç burcu Yengeç Burcu (23 Haziran – 22 Temmuz)

Parçalı Güneş Tutulması… Bu sizi çoook etkileyecek. Ancak bunun etkilerini Temmuz ayının başında konuşuruz. Şuan sizi pek ilgilendiren bir durum değil bu. Bu hafta bütün kaygılarınızdan kurtulacaksınız, stres seviyeniz minimum düzeylere düşecek diyebiliriz. Aile bireyleriniz ile mükemmel bir hafta geçireceksiniz. Şu sıralar başınız biraz yoğun olabilir. Özellikle insanlarla çok fazla uğraşabilirsiniz. Ancak net konuşmalı ve kararlarınızın arkasında durmalısınız. Boğa burcu kadar olmasa da şanslı bir hafta seninle olacak. 😍


aslan burcu

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

İkili ilişkiler ve aşk hayatı bakımından devrim gibi yenilikler kapıda. Yeni arkadaş çevresi sizleri bekliyor diyebiliriz. Ayrıca bu arkadaş çevresinin hayatınıza ve kariyerinize çok olumlu etkileri olacak. Oldukça keyifli ve eğlenceli bir hafta geçirecek, enerjiniz bol olacak. Sosyal ilişkilerde her zamankinden daha fazla ön planda olacaksınız. Kısacası gözler üzerinizde olacak. Aman nazar değmesin.😎


başak burcu

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Aldığınız fazla sorumluluklar sizi çok yordu. Bunun herkes farkında. Bu haftadan itibaren artık rahatlama dönemine girdiğini söyleyebiliriz. Biraz içe kapanık bir hafta geçireceksin. Bunu tamamen yorgunluğuna bağlıyoruz. Merak etme Temmuz ayı itibari ile Parçalı Ay Tutulması’nın sana çok güzel getirileri olacak. Bu hafta bol bol dinlenmene bak. Sonuçta gelecek hafta seni hem sosyal hem maddi yönden çoook güzel günler bekliyor olacak. 🤗


terazi burcuTerazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Yeni bir işe girişmek istiyor, farklı hobiler edinmek istiyorsanız o hafta bu hafta! Oldukça yetenekli olan terazi burcu, bu hafta yeteneğinin doruklarını yaşayacak. Bu hafta kişisel gelişim ve eğitim üzerine kafanızı fazlaca yoracaksınız. Yapacağınız planları bozmadığınız müddetçe karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Hafta içinde hayata bakış açınız oldukça mantıksal iken hafta sonuna doğru bu kararlarınıza duygularınız hakim olacak. Sosyal ilişkilerden çıkartmanız gereken dersler var. Bunları düşüneceğiniz bir hafta olsa da kafanız genel itibari ile rahat olacak.


akrep burcuAkrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Şans ve bolluk içerisinde geçecek bir hafta diyebiliriz. Bu hafta birikimler yapabilir veya paranızı eğlenceye yatırarak kafanızdaki sorunlardan uzaklaşabilir, kafa dağıtabilirsiniz. Bazı konuların zihnini çok meşgul ettiğini fark etmelisin. Ayrıca bu konular yüzünden nazın sadece yakın çevrene geçiyor ve onlara çok agresif tutumlarda bulunabiliyorsun. İkili ilişkilerde sakin ve soğukkanlı bir tavır göstermeniz gerekiyor.


Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Aşk hayatınız ile ilgili çözmeniz gereken problemler kafanızı kurcalıyor. Bu hafta sonunda bütün bu problemler çözülecek. Bekar olan yay burçları hayatına yeni kişileri alabilir, ilişkisi olanlar ise bu ilişkiyi daha ciddi boyutlara taşıyabilir. Sürekli gözleri üzerine çekiyorsun. Etrafındaki dostların tarafından fazla seviliyor olsan da sürekli eleştiri yağmuruna tutuluyorsun. Umursamaz tavrın sayesinde bu durum seni çok rahatsız etmese de bu hafta biraz canını sıkacak yorumlar alabilirsin. Sakin olmaya çalışmalı, tutumunu bozmamalısın.


oğlak burcu

Oğlak Burcu (22 Aralık – 21 Ocak)

Bu hafta bütün burçlar arasında en popüleri sensin. Yoğun ilgiye maruz kalacaksın. Buna hazırlıklı olmalısın. Bu ilgileri hakkında pozitif düşünceler oluşturmak için bir araç olarak görebilirsin. Bekarlara güzel haberlerimiz var. Sonunda aradığın ilişkiyi bulacaksın. Çocuk sahibi olan oğlak burçlarının ise çocuklarına temkinli davranması gerekiyor. Zira hem aile hem de çocuklarının hayatını etkileyecek bir dönemden geçiyorsun. Keyifli, mutlu ve sakin bir hafta sonu seni bekliyor. İçinizdeki stres ile mücadele etme konusunda galibiyete ereceksin.


kova burcuKova Burcu (22 Ocak – 19 Şubat)

Bu hafta düzenli bir hayata geçiş yapmak için kendinde büyük bir enerji bulacaksın. Arkadaşların aurana bayılıyor. Herkese güzel enerji yayıyorsun. Ancak kendi içinde çözemediğin bazı problemler bulunuyor. Kendine yetemiyorsun diyebiliriz şu sıralar. Ancak endişelenmene gerek yok. Bu hafta sonuna kadar bütün dertlerine bir çözüm yolu bulacak mutluluğu yakalayacaksın. Maddi konularda biraz kesenin ağzını sıkı tutman gerekecek.


balık burcuBalık Burcu (20 Şubat – 20 Mart)

Evinizde ve ailenizde yeni kararlar alacaksınız. Aile içi huzuru yakalayacağınız bir dönem bir miktar borç ile beraber geliyor. Ancak bu borçlar çok uzun süre kafanızı yormayacak ve ardından da bereket getirecek. Kendinizle barışık bir hafta yaşayacaksınız. Keyfiniz ve moraliniz üst düzey olacak. Bu düzeyi alacağınız güzel bir kariyer haberi veya tatil planı ile daha da süslendirebilirsiniz.

 


Arkadaşlarınla Paylaş:

69
9 paylaşım, 69 points

Bu içeriğe ne tepki seviyorsun?

Vaay! Vaay!
6
Vaay!
Üzgün Üzgün
2
Üzgün
Şirin! Şirin!
0
Şirin!
Hahaha Hahaha
1
Hahaha
Kızgın Kızgın
2
Kızgın
Canberk

Wuubi.com kurucu üyesi, bir makine mühendisi.

0 Yorum Bulunuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Comments

comments

İçerik Türü Seçin
Kişisel Test
Testi çöz, cevabı öğren. İşaretlediğin şıklara göre testin sonucunu öğren.
Doğru/Yanlış
Doğru ve yanlış cevaplardan oluşan testler oluşturun.
Anket
Oy vererek görüşünü bildir. Basit bir anket oluştur!
İçerik
Yazılardan ve medyadan oluşan içerikler oluşturun.
Liste
Klasik bir liste oluşturun
Geri sayım
Tersten sıralanmış bir liste oluşturun
Açık Liste
Diğer üyeler de listeye eklemeler yapabilir.
Oylamalı Liste
Alınan oylara göre sıralama yapılır