55
9 paylaşım, 55 points

5 Günde 5 Kilo Vermenin Sırrı! 5 Günde Nasıl Bu Kadar Kilo Verebilirim? Öneriler

Bildiğiniz üzere kilo herkesin baş belası denilen bir derde dönüşmüştür. Kimimiz kilo vermek için her türlü yöntemi dener ama kilo veremez ya da belli başlı bir planı yoktur. Biz ise kilo veremeyen kişilerin derdine deva olmak amacıyla 5 Günde Nasıl 5 Kilo verilir onun sırrını açıklayacağız.

Unutmayın düzenli ve planlı yapılan her diyetin faydası her zaman olur. Siz yeter ki plan ve programınıza sadık kalın. Biz size bu yöntemleri öneriyoruz ancak size tavsiyem bu diyet yöntemini denemeden önce mutlaka bir uzman doktora başvurun.

İşte karşınızda hızlı kilo verme diyeti, 5 günde 5 kilo vermenin sırrı…

Sırrımızın Asıl Noktası: Maydanoz, Limon ve Su’dur

Aslında işlemler kolay fazla sürmez, 5 dakika gibi bir sürede hazırlanır ve 5 günlük bir programa bağlı olarak devam edilir. Bu sayede 5 Günde 5 kilo vermiş olursunuz.

Biliyorsunuz ki hepimizin yağlar ile başı dertte aslında yağın azı zarar olduğu kadar fazlası da zararlı bir risk taşır. Aşırı kilo dediğimiz şey aslında şu sebeplere neden olur: tansiyon, kalp rahatsızlığı, şeker hastalığı gibi durumlara yol açmaktadır. Kimi zaman ise safra kesesi bozukluklarına yol açabilir. O yüzden demeliyim ki diyet her zaman önemlidir! Aşırı kilo zamanla bazı organlarınız ve vücut yapınız için ciddi tehditler oluşturulabilmektedir. Düşündüğümüzde zaten normal bir kiloda olan insan her daim sağlıklı ve zihinsel açıdan dengelidir.

kilo vermek

Şimdi İse Sizlere Yağlarınızı Hızla Yakmanızı Sağlayacak ve İdrar Boşaltımınızı Arttıracak Karışımı Sunuyorum

Öncelikle Malzemeler Şunlardır:

  • 1 Adet Limon
  • 5 veya 10 Adet Kadar Maydanoz Dalı
  • Son olarak da 3 Litre Kadar Su

Hazırlanışı İse Şu Şekilde:

Önce başlar iken ilk başta limonu elinize alıp suyunu iyice sıkın. Ardından maydanozları küçük küçük doğrayarak hazırladığınız malzemeleri belirli bir kaseye yerleştirin ve suyu üzerine dökün. Ardından bozulmayacak bir şekilde bizim tabirimiz ile şişe veya kavanoza koyun ardından buzdolabına yerleştirin.

Hazırladığımız Malzemeler Ne Şekilde Tüketilmelidir?

Şimdi karışımı hazırladık ve olduğundan eminiz. Şimdi yapmamız gereken her sabah bu hazırladığınız karışımı 5 gün boyunca aç karnına içmeye devam edin. Bunu 5 gün devam ettirdikten sonra kendinize bir 10 gün civarı kadar ara verin. Ardından tekrardan aynı karışımı hazırlayarak yine 5 Gün olarak aynı programa devam edin.

Hazırlayıp uyguladığınız bu program zamanla metabolizma dediğimiz şeyi güçlendirecek ve sizin yağınızı yakarak bunu enerjiye dönüştürecektir. Sonra bu hazırlanan karışım çerçevesinde vücudunuza bir takım vitamin ve mineraller gelecek ve vücudunuzda bulunan toksinleri sırasıyla yok edecektir. Sonra maydanoz ne işe yarayacak derseniz? Maydanozun görevi ise, bir idrar sökücü görevi görerek organizmadan gelen sıvıları emecektir.


Arkadaşlarınla Paylaş:

55
9 paylaşım, 55 points
Canberk

Bu içeriğe ne tepki seviyorsun?

İlginç İlginç
4
İlginç
Üzgün Üzgün
6
Üzgün
Şirin Şirin
4
Şirin
Komik Komik
5
Komik
Lezziz Lezziz
1
Lezziz
Havalı Havalı
0
Havalı
İğrenç İğrenç
6
İğrenç

0 Yorum Bulunuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İçerik Türü Seçin
Klasik Test
Testi çöz, cevabı öğren. İşaretlediğin şıklara göre testin sonucunu öğren.
Doğru/Yanlış
Doğru ve yanlış cevaplardan oluşan testler oluşturun.
Anket
Oy vererek görüşünü bildir. Basit bir anket oluştur!
İçerik
Yazılardan ve medyadan oluşan içerikler oluşturun.
Liste
Klasik bir liste oluşturun
Geri sayım
Tersten sıralanmış bir liste oluşturun
Açık Liste
Diğer üyeler de listeye eklemeler yapabilir.
Oylamalı Liste
Alınan oylara göre sıralama yapılır