74
10 paylaşım, 74 points

İntikam hikayeleri listemizdeki senaryolar ağzınızı açık bırakacak! Bazı insanları gerçekten sinirlendirmeye gelmez. Bu tip insanlara isteyerek ya da istemeyerek bulaştıysanız gerçekten işiniz çok zor! İşte duyunca yok artık diyeceğiniz birbirinden ilginç, komik ve trajik 5 intikam hikayesi. İntikam hikayeleri yazımızı okuduktan sonra arkadaşlarınızla paylaşabilir, yorum yapabilir veya emoji bırakabilirsiniz.

1. Sen Misin 30 Yıllık Ağacımı Kesen?

Dünyamızın ciğerleri, ormanlar. Redondo Beach Belediyesi, hiç yapmaması gereken bir hata yaptı ve yaşlı bir adamın 30 yaşındaki ağacını habersiz şekilde kesti. Bunun üzerine ihtiyar adam valiliğe bir uyarı mektubu yazar ve sinsi planlarına başlar. Yazdığı mektupta ise şunları söyler:

Çok uzun zamandır tarım ile yakından ilgileniyorum. Ancak siz tam 3 yıl önce benim 30 yaşındaki ağacımı kestiniz. Yetmezmiş gibi kökleri yola zarar verdiği gerekçesiyle bana para cezası kestiniz. İşte beni şimdi kızdırdınız! Clyde benim çok sağlıklı bir ağacım, çocuğumdu. Çocuğumu öldürdünüz sayın Steve Aspel.

Bu mektuptan sonra işe koyulan adam tam 2 sene boyunca 45 sekoya ve 80 mamut ağacının tohumunu belediyenin özel alanlarına dikti. Bir başka mektubunda bu ağaçların birkaç yıl sonra en az elli metre uzayacağını ve iki bin yıl ömürlerinin olduğunu anlatan yaşlı adam bunun amacını da şöyle açıklıyor: Bu ağaçlardan sadece bir tanesini kesmek için 1500 dolar ödeme yapmalısınız. Ha unutmadan toplamda 125 adet ağaç var. Benim çocuğumu öldürmeyecektiniz.

2.Eşini Sekreteriyle Aldatan Adama İbretlik Ayar

Komik olduğu kadar da akıl dolu bir intikam hikayesi. 35 yıldır evli olan çift, adamın karısını sekreteri ile aldatmasından dolayı boşanır. Daha sonra Ben adındaki bu adam, karısıyla yaşadığı evde yeni sevgilisi ile yaşamaya başlar. Ben, bir avukat olduğu için evi kendisinde tutmakta çok zorluk yaşamamıştır. Olan ise Ben’in eski karısı Anne’ye olmuştur. Ancak Anne, akıllıca bir plan düzenlemiştir. Evdeki perdelere onlarca karides saklayan kadın, 35 senedir oturduğu evden ayrılır. Ben ile sekreter sevgilisi, Anne’yi evden kovmayı başarmış ve bu eve yerleşmiştir. Her şey yolunda seyrederken evden ilginç kokular gelmeye başlar. Ancak ne yaparsalar yapsınlar bu kokudan asla kurtulamazlar. Sorun o kadar büyüdü ki evi satmak istediklerinde emlak firmaları bile buradan uzak duruyordu. Bir gün Anne, eski kocası Ben’i arayarak eski evini özlediğini belirtti. Bu duruma sevinen Ben, bu evi koktuğu için çeyrek fiyatından bile daha az bir fiyata sattı. Yeni eve taşınma sevinciyle yanan Ben, kokulu evden taşınırken kamyona en son yüklenen eşya ise “eski perdeleri” oldu.

3.Annenin Avukattan Aldığı İntikam

Nasrettin Hocası fıkraları ayarında olan ibretlik bir hikaye. Okuduktan sonra “vay be!” diyeceğinize eminiz. Olay ise şöyle: Bir gün uçak bekleyen kadın çocuğu ile ilgilenmiş ve çok yorulmuştur. Uçağa bindikten sonra koltuğuna yerleşir ve tam uyumak üzereyken yanında oturan doktor bir adam kendisine bir oyun teklifinde bulunur. Bu oyunda doktor, anneye soru soracak ve bilemezse kadın doktora 20 dolar verecekti. Daha sonra anne, doktora soru soracak ve doktor bu soruyu bilemezse anneye 200 dolar verecekti. Kadın, doktorun teklifini kabul eder ve ilk soruyu doktor sorar. Doktorun sorduğu soru “ay ile dünya arasındaki uzaklık nedir?” olmuştur. Anne bu soruyu bilemez ve 20 dolar verir. Yorgunluktan bitkin düşen kadın uyumak istese de doktor yakasını bırakmaz. Burnu havada, egoist doktor soruyu bilemezse kadına 500 dolar vereceğini söyler. Kadın oyunu kabul eder ve doktora “üç bacakla tırmanıp dört bacakla inen şey nedir?” sorusunu sorar. Doktor düşünür, düşünür ve düşünür. Ancak bulamaz. İnternetten ve arkadaşlarından yardım ister yine de cevabı bulamaz. Doktor, kadına 500 dolar verir ve sorunun cevabını sorar. Bunun üzerine kadın, doktora 20 dolar verir ve uyumaya devam eder.

Aldatılan Kadının Eşinden İntikamı

Bir kadın, kocasının iş gezisinde olduğunu sanırken aldatıldığını öğrenir. Beyninden vurulmuşa dönen kadın hemen işe koyulur ve şu mektubu yazar:

Çok değerli kocama:

Sen şuan iş gezisindeyken ben ufak bir kaza atlattım. Senin pikap aracınla marketten dönerken yanlışlıkla diğer arabanı ufak bir şekilde çizdim. Fren yerine gaza basmışım. Çok özür dilerim. Seni çok seven KARIN.

NOT: Sevgilin aradı.

Garsondan Alınan İntikam: Gerçek Bir Öykü

Adam kahvaltısını yapmak üzere bir restorana gider. Burada mücver, pastırma, tost ve yumurtadan oluşan 3 dolarlık bir menü görür. Bu menüyü isteyen adam garsona yumurtaları istemediğini belirtir. Ancak garson kendisine bu isteğin alakart olduğunu, bu durumda fiyatın 5 dolara yükseldiğini söyler. Yumurtasız menüye daha fazla para ödeyeceğini duyan adam hayretler içerisinde kalır. Garsona vazgeçtiğini, yumurtalarla beraber olmasını istediğini belirtir. Bunun üzerine garson yumurtalarını nasıl istediğini sorar. Adam ise “pişmemiş ve kabuklu” cevabını verir. Bu cevap karşısında çaresiz kalan garson adamla baş edemeyeceğini anlayarak yumurtaları adamın istediği şekilde getirir.

İbretlik intikam hikayeleri listemizin sonuna geldik. Beğendiyseniz bu yazıyı arkadaşlarınızla paylaşabilir, yorum yazabilir ve yazıya emoji bırakabilirsiniz. Aşağıdan Facebook sayfamızı takip ederek her türlü bilgiden uzak kalmayın.


Arkadaşlarınla Paylaş:

74
10 paylaşım, 74 points
Canberk

Bu içeriğe ne tepki seviyorsun?

İlginç İlginç
4
İlginç
Üzgün Üzgün
6
Üzgün
Şirin Şirin
5
Şirin
Komik Komik
6
Komik
Lezziz Lezziz
2
Lezziz
Havalı Havalı
1
Havalı
İğrenç İğrenç
0
İğrenç

0 Yorum Bulunuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İçerik Türü Seçin
Klasik Test
Testi çöz, cevabı öğren. İşaretlediğin şıklara göre testin sonucunu öğren.
Doğru/Yanlış
Doğru ve yanlış cevaplardan oluşan testler oluşturun.
Anket
Oy vererek görüşünü bildir. Basit bir anket oluştur!
İçerik
Yazılardan ve medyadan oluşan içerikler oluşturun.
Liste
Klasik bir liste oluşturun
Geri sayım
Tersten sıralanmış bir liste oluşturun
Açık Liste
Diğer üyeler de listeye eklemeler yapabilir.
Oylamalı Liste
Alınan oylara göre sıralama yapılır