73
10 paylaşım, 73 points

instagram link ekleme nasıl yapılır? İnstagram’a gelen ve deneme aşamasında olan bağlantı ekleme özelliği sadece kısıtlı sayıda hesaba dağıtılmış olsa da bu özelliği İnstagram destek ekibiyle iletişime geçerek hesabınıza ekleme talebinde bulunabilirsiniz. İnstagram link ekleme özelliğini genellikle “Siteye gitmek için yukarı kaydır.” şeklindeki hikayelerden görmüştük. Peki İnstagram link ekleme özelliği başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

instagram url ekleme

İnstagram Link Ekleme

İnstagram link ekleme özelliği için hesabınıza bu güncellemenin tanımlanmış olması gerekmektedir. Şuan bu fonksiyon deneme aşamasında olsa da bunu destek ekibine bildirerek hesabınıza tanımlatabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu işlem sonucunda hesabınıza yukarı kaydırarak bağlantıyı açma özelliği yani İnstagram Link ekleme özelliği tanımlatabilirsiniz.

İnstagram Link Ekleme Özelliği Aktifleştirme

Henüz deneme aşamasında olan bu özelliği hesabınızda kullanabilmek için İnstagram destek hesabına İngilizce bir mesaj atmanız gerekiyor. Bunun için aşağıdaki mesajı İnstagram Yardım menüsünden bildirerek bu fonksiyona sahip olmak istediğinizi belirtebilirsiniz:

Dear Instagram Crew, I want to use the URL insertion feature for history. Please help me for that. Thanks.

İnstagram Link ekleme özelliği için İnstagram ekibinin bu konudaki açıklaması ise şu şekilde:

Hikayenize bir bağlantı eklediğinizde, insanlar uygulamanın içinde bağlantıyı görüntülemek için ekranın alt kısmındaki Devamını Gör seçeneğine dokunabilir.

İnstagram hikayeye bağlantı eklemek için bu bağlantıya tıklayın: “” Açılan sayfadan “Hayır” seçeneğini seçin ve “Çözüm İşe Yaramıyor” butonuna tıklayın. Karşınıza çıkan forma yukarıdaki İngilizce formu yapıştırın. Gerisi İnstagram destek ekibinin incelemesindedir.

instagram bilinmeyenler listesi

  • Profilinize girerek “Ayarlar” menüsünden “Hücresel Veri Kullanımı” kısmını açın. Buradan “Daha Az Veri Kullan” seçeneğini aktif ederek uygulamayı kullanırken daha az veri tüketimi sağlayabilirsiniz.
  • Profilinizdeki ayarlar başlığından “Yorum Kontrolleri” kısmına girin. Buradan “Şu kişinin yorumlarını engelle” bölümüne girerek İnstagram fotoğraflarınıza yorum yapmasını istemediğiniz kişiyi engelleyebilirsiniz.
  • Yine İnstagram ayarlar bölümünü açarak buradan “İşletme Profiline Geç” fonksiyonu ile hesabınıza mail gönderme, adres tarifi, arama ve sms gönderme gibi butonlar ekleyebilirsiniz. Ancak İnstagram işletme profiline geçtikten sonra hesabınızı gizli hesap olarak kullanamazsınız.

Arkadaşlarınla Paylaş:

73
10 paylaşım, 73 points

Bu içeriğe ne tepki seviyorsun?

Vaay! Vaay!
0
Vaay!
Üzgün Üzgün
2
Üzgün
Şirin! Şirin!
1
Şirin!
Hahaha Hahaha
2
Hahaha
Kızgın Kızgın
3
Kızgın
Canberk

Wuubi.com kurucu üyesi, bir makine mühendisi.

0 Yorum Bulunuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Comments

comments

İçerik Türü Seçin
Kişisel Test
Testi çöz, cevabı öğren. İşaretlediğin şıklara göre testin sonucunu öğren.
Doğru/Yanlış
Doğru ve yanlış cevaplardan oluşan testler oluşturun.
Anket
Oy vererek görüşünü bildir. Basit bir anket oluştur!
İçerik
Yazılardan ve medyadan oluşan içerikler oluşturun.
Liste
Klasik bir liste oluşturun
Geri sayım
Tersten sıralanmış bir liste oluşturun
Açık Liste
Diğer üyeler de listeye eklemeler yapabilir.
Oylamalı Liste
Alınan oylara göre sıralama yapılır