56
8 paylaşım, 56 points

Instagram NameTag güncellemesi ile Snapchat’i bitirecek! Instastory özelliği geldikten sonra Snapchat’ın kullanıcı kitlesinde büyük bir düşüş yaşanmaya başladı. İlk zamanlarda kullanıcı tarafından yadırgansa da ilerleyen zamanlarda herkes tarafından yaygınlaştı, hayatımıza girdi. Daha sonra aynı politikayı Whatsapp için de uygulayan Mark Zuckerberg, hayatımızın büyük bir parçası olan sosyal medya organlarının büyük bir çoğunluğuna sahip. Mark, Snapchat’i satın alamadıktan sonra bir nevi bezdirme politikası uygulayarak kullanıcı kitlesini büyük bir oranda düşürdü. Instagram yeni güncelleme ile hangi özelliğe sahip olacak? Instagram NameTag özelliği nedir? Instagram Nametag ne zaman gelecek? Bütün soruların cevabı burada. NameTag hakkında detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam edin.

Instagram NameTag QR Kodları

Snapchat’te kullanıcıların birbirlerini daha kolay bulması için kullanılan QR fonksiyonu artık Instagram’a da geliyor. Bu sayede kullanıcılar Instagram hesaplarında kameraları ile QR kodlarını tarayarak birbirlerini çok hızlı şekilde takip edebilecek veya profillerini bulabilecek. Whatsapp, Facebook ve Instagram’ı satın alarak sürekli yeni özellikler getiren, iyileştirme ve geliştirmeler yapan Mark Zuckerberg, Snapchat’ten esinlendiği QR NameTag özelliğini Instagram’a gelecek ilk güncelleme ile eklemeyi planladığını -şuanda sadece belli sayıda kullanıcıya deneme amacıyla dağıtıldı- ancak bu güncellemenin tarihinin belli olmadığını belirtiyor. Instagram NameTags özelliği şimdilik deneme aşamasında diyebiliriz. Bakalım Instagram NameTag sürprizi ile bizleri neler bekliyor? Snapchat’in tepkisi ne olacak?

Bu özellik aslında pek de bilmediğimiz bir özellik değildi. Facebook Messanger’a daha önceden bu özelliği ekleyen Zuckerberg, bu sefer de bu fonksiyonu Instagram’a ekleyecek. Muhtemelen Mark Zuckerberg diğer güncelleştirmelerde yaptığı gibi bu özelliği daha sonrasında Whatsapp’a da getirecek gibi. Satın aldığı sosyal medya araçları ile daima yenileştirmeler yapan Mark Zuckerberg aynı zamanda Whatsapp’a da yeni fonksiyonlar getiriyor.

Whatsapp’a Gelecek 4 Yeni Mükemmel Özellik


Arkadaşlarınla Paylaş:

56
8 paylaşım, 56 points

Bu içeriğe ne tepki seviyorsun?

Vaay! Vaay!
4
Vaay!
Üzgün Üzgün
6
Üzgün
Şirin! Şirin!
4
Şirin!
Hahaha Hahaha
5
Hahaha
Kızgın Kızgın
6
Kızgın
Canberk

Wuubi.com kurucu üyesi, bir makine mühendisi.

0 Yorum Bulunuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Comments

comments

İçerik Türü Seçin
Kişisel Test
Testi çöz, cevabı öğren. İşaretlediğin şıklara göre testin sonucunu öğren.
Doğru/Yanlış
Doğru ve yanlış cevaplardan oluşan testler oluşturun.
Anket
Oy vererek görüşünü bildir. Basit bir anket oluştur!
İçerik
Yazılardan ve medyadan oluşan içerikler oluşturun.
Liste
Klasik bir liste oluşturun
Geri sayım
Tersten sıralanmış bir liste oluşturun
Açık Liste
Diğer üyeler de listeye eklemeler yapabilir.
Oylamalı Liste
Alınan oylara göre sıralama yapılır