47
8 paylaşım, 47 points

Dinlediğiniz şarkılarda hoşunuza giden en önemli etken bass mı? Fiyat ve performans kıyaslamasına göre oldukça verimli olan bu kulaklıklar ile dinlediğiniz şarkılarda bass’ları daha dipten hissedebilir ve müzik keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. Alacağınız kulaklığın iyi bass vermesi ve uygun fiyatlı olması sizin için önemliyse işinize yarar bir sayfadasınız. Müzik dinlemek için kulaklık almayı istiyorsanız ve bass sizin için büyük bir anlam ifade ediyorsa bu listeye mutlaka göz atmalısınız. İşte iyi bass veren ucuz kulaklıklar listesi sizlerle:

KZ EDR2 Mega Bass

Satış fiyatı 60 TL olan bu kulaklık ile dinlediğiniz müziklerden daha fazla keyif alın. Temiz ve güçlü ses verme kabiliyeti ile kalitenin farkını hissedin. 

Özellikleri:

Kablo uzunluğu: 1.2 metre


Empedans: 16ohms 


SNR: 108 dB

KZ EDR1 Mega Bass

EDR2 serisi yüksek ses seviyelerinde müzik dinlemeyi sevenlere yönelik bir kulaklık iken EDR1 serisi, günlük ve dengeli kullanıma daha uygun bir kulaklık olarak görülüyor. Ucuz ama kaliteli kulaklık satın almak isteyenler için mükemmel bir seçim. Fiyatı ise şaşırtıcı bir şekilde sadece 40 TL.

Özellikleri:

Frekans Aralığı: 20-20000Hz


Hassasiyet: 98dB±2


Empedans: 18Ω

KZ ZS1 Dual Driver

Diğer modellere kıyasla bu kulaklık ile ister bass’ın keyif verici zevkini yaşayın isterseniz de stabilize bir müzik zevkinin doruklarına tırmanın. İyi bass veren kulaklık listemizde olsa da çift geçişli olmasından dolayı dinlediğiniz müzik tarzına göre kulaklığın özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

Özellikleri:

Frekans Aralığı: 15-29000Hz


Hassasiyet: 98dB±2dB


Empedans: 16Ω

JBL C100 Serisi

Dinlediğiniz müziği hem net hem de iyi bir bass etkisiyle hissetmek istiyorsanız bu ürün tam size göre! Mikrofonu ve üzerindeki düğmesi ile şarkı değişimi yapmak, aramaları cevaplamak gibi kolaylıklar da sunan bu ürünün fiyatı ise 45TL.

Özellikleri:

Frekans Aralığı: 20 – 20.000 Hz

Hassasiyet: 100±3dBSPL 

Empedans: 16±3.2 Ohm

Rock Zircon

Listemizin sonuna yaklaşırken bu mükemmel kulaklığı da eklemeden edemedik. Şık tasarımı ile gözleri dolduran Zircon, uygun fiyatlı kulaklık olmasının yanında iyi bass veren kulaklık olma özelliğine de sahip. Gösterdiği performansa göre oldukça uygun fiyatlı olan Rock Zircon, 60TL’ye satışa sunulmakta.

Özellikleri:

Hassasiyet: 93± 3dB


Empedans: 16Ω


Frekans Aralığı: 20-40000Hz 

İyi bass veren ucuz kulaklık listemizin sonuna geldik. Kullandığınız ve memnun kaldığınız kulaklıkları yorum alanını kullanarak diğer ziyaretçilerle paylaşarak veya kulaklık yorumları yapabilirsiniz.

 


Arkadaşlarınla Paylaş:

47
8 paylaşım, 47 points

Bu içeriğe ne tepki seviyorsun?

Vaay! Vaay!
3
Vaay!
Üzgün Üzgün
5
Üzgün
Şirin! Şirin!
4
Şirin!
Hahaha Hahaha
4
Hahaha
Kızgın Kızgın
6
Kızgın
Canberk

Wuubi.com kurucu üyesi, bir makine mühendisi.

0 Yorum Bulunuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Comments

comments

İçerik Türü Seçin
Kişisel Test
Testi çöz, cevabı öğren. İşaretlediğin şıklara göre testin sonucunu öğren.
Doğru/Yanlış
Doğru ve yanlış cevaplardan oluşan testler oluşturun.
Anket
Oy vererek görüşünü bildir. Basit bir anket oluştur!
İçerik
Yazılardan ve medyadan oluşan içerikler oluşturun.
Liste
Klasik bir liste oluşturun
Geri sayım
Tersten sıralanmış bir liste oluşturun
Açık Liste
Diğer üyeler de listeye eklemeler yapabilir.
Oylamalı Liste
Alınan oylara göre sıralama yapılır