54
9 paylaşım, 54 points

Aksiyon ve gerilim türünün efsane filmlerinden olan John Wick serisinin 3.filmi, tüm sinemaseverler tarafından merakla bekleniyor. Başrolünde Keanu Reeves’in yer aldığı filmde acımasız bir tetikçinin yaşadıkları anlatılıyor. İlk iki filmde dünya çapında yaklaşık 260 milyon dolar kazanan serinin 3.filminin de başarılı olacağı öngörülüyor.

Bugünlerde serinin hayranları tarafından en fazla sorulan sorular arasında ‘John Wick 3 ne zaman çıkacak?’ yer alıyor. John Wick 2 filminin sonu oldukça heyecanlı bir şekilde bitmişti. Kaçması için kendisine 1 saatlik zaman tanınan John Wick Continental Hotel’de bir kişiyi öldürerek kuralları çiğnedi. 1 saat sonunda üyeliği iptal edilecek olan John Wick’in kellesi için 14 milyon dolarlık açık sözleşme konuldu. Otel yöneticisi Winston’un 1 saat izin verdiği John Wick’in 3.filmde neler yapacağı serinin hayranları tarafından merakla bekleniyor.

John Wick 3 Ne Zaman Çıkacak?

Serinin merakla beklenen 3.filminin 17 Mayıs 2019 tarihinde Türkiye’de gösterime girmesi bekleniyor. Chad Stahelski’nin yönetmenliğini yaptığı serinin 3.filminin ilk 2 seride olduğu gibi büyük bir ilgi çekeceği öngörülüyor.

John Wick 3 çekimlerinde herhangi bir sorun yaşanmaması ve filmin vizyona giriş tarihinin herhangi bir sebepten dolayı ertelenmemesi durumunda 17 Mayıs 2019 tarihinde ülkemizde gösterime girecek. Serinin takipçileri şimdiden 3.filmi merakla bekliyorlar. John Wick 3.devam filminde 1 saat içerisinde New York City’den kaçabilecek mi bekleyip hep birlikte göreceğiz.


Arkadaşlarınla Paylaş:

54
9 paylaşım, 54 points

Bu içeriğe ne tepki seviyorsun?

Vaay! Vaay!
4
Vaay!
Üzgün Üzgün
6
Üzgün
Şirin! Şirin!
5
Şirin!
Hahaha Hahaha
6
Hahaha
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Canberk

Wuubi.com kurucu üyesi, bir makine mühendisi.

0 Yorum Bulunuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Comments

comments

İçerik Türü Seçin
Kişisel Test
Testi çöz, cevabı öğren. İşaretlediğin şıklara göre testin sonucunu öğren.
Doğru/Yanlış
Doğru ve yanlış cevaplardan oluşan testler oluşturun.
Anket
Oy vererek görüşünü bildir. Basit bir anket oluştur!
İçerik
Yazılardan ve medyadan oluşan içerikler oluşturun.
Liste
Klasik bir liste oluşturun
Geri sayım
Tersten sıralanmış bir liste oluşturun
Açık Liste
Diğer üyeler de listeye eklemeler yapabilir.
Oylamalı Liste
Alınan oylara göre sıralama yapılır