53
8 paylaşım, 53 points

IGG, Lords Mobile için dünyaca ünlü müzisyen ve bestekar Klaus Badelt ile anlaştı. Klaus Badelt, yaptığı eseri Londra Senfoni Orkestrası ile kayıt altına alarak oyuna ekledi.

Dünyanın en büyük mobil oyunfirmalarından IGG, Lords Mobile ile Android ve Itunes listelerinde ilk 10’agirdi. Bununla birlikte, oyuncularına tüm ülkelerde ulaşarak onların istek vegörüşlerine göre oyunu şekillendiren firma, son dönemde oyunda yer alan müziklerleadından söz ettirmeye devam ediyor. Dünyanın sayılı film ve oyun müziklerininbestecisi Klaus Badelt, Lords Mobile için özel olarak oyun müzikleri tasarladı.2018 başında oyuna eklenen müziklerin kaydı ise Londra Senfoni Orkestrası ilebirlikte yapıldı.


Karayip Korsanları dahil birçok filmin müzikleri Badelt’e emanet edildi

Klaus Badelt, Hans Zimmer ileyaptığı iş birlikleri ve İnce Kırmızı Hat, Mısır Prensi, Gladyatör ve KarayipKorsanları: Kara İncinin Laneti filmleri de dahil olmak üzere eleştirmenlercebeğenilen filmler için bestelediği fon müzikleriyle tanınır. Bağımsız olarak,Denge, K-19: Tehlikeli Saatler, Kuraldışı ve Ninja Kaplumbağalar gibi Hollywoodgişe rekorları kıran filmleri üzerine yaptığı çalışmalarla da nam salmıştır.

Londra Senfoni Orkestası ile kayıtlar yapıldı

Londra Senfoni Orkestrası’nın özel olarak kayda girdiği beste ile Lords Mobile oyunu içerisindeki aksiyon ve hikaye akışı yeni müziklerle oyunculara sunuluyor. Oyuna renk katmak ve heyecanı sürekli dinamik tutmak için güzel bir çalışmaya imza attıklarını ifade eden Badelt, “Destansı bir sese sahip olmak istedik, aynı büyük filmlerden alışık olduğumuz gibi. Londra Senfoni Orkestrası, her parçaya farklı bir kalite katıyor. Bestelediğin müziği aniden farklı bir seviyeye çıkarıyor, birlikte o kadar farklı çalıyorlar ki müzik aniden eşsiz bir karaktere sahip oluyor” dedi.

IGG, Lords Mobile için yapılanbu özel çalışmanın yanı sıra farklı içerikler ve güncellemelerle oyuncularınakeyifli bir içerik sunmayı hedefliyor. Bu fikirlerle Lords Mobile uzun sürelistelerde kalıcı olacak gibi gözüküyor.

Klaus Badelt Hakkında; BatıAlmanya’da, Frankfurt’ta doğdu. Film ve reklam besteleriyle müzik kariyerinememleketinde başladı. 1998’de Oscar ödüllü film bestecisi Hans Zimmer, Badelt’iJay Rifkin’in ortak sahibi olduğu stüdyosu Santa Monica, California’daki MediaVentures’ta çalışmaya davet etti. O zamandan beri Badelt, Zamanda Yolculukve  K-19: Tehlikeli Saatler gibi kendi film ve televizyon projeleriüzerinde çalışıyor. Ayrıca, Harry Gregson-Williams, John Powell ve Zimmer gibidiğer Media Ventures bestecileriyle işbirliklerinde, Ramin Djawadi ve SteveJablonsky gibi birçok isme danışmanlıkta bulundu.


Arkadaşlarınla Paylaş:

53
8 paylaşım, 53 points

Bu içeriğe ne tepki seviyorsun?

Vaay! Vaay!
4
Vaay!
Üzgün Üzgün
6
Üzgün
Şirin! Şirin!
4
Şirin!
Hahaha Hahaha
5
Hahaha
Kızgın Kızgın
6
Kızgın
Canberk

Wuubi.com kurucu üyesi, bir makine mühendisi.

0 Yorum Bulunuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Comments

comments

İçerik Türü Seçin
Kişisel Test
Testi çöz, cevabı öğren. İşaretlediğin şıklara göre testin sonucunu öğren.
Doğru/Yanlış
Doğru ve yanlış cevaplardan oluşan testler oluşturun.
Anket
Oy vererek görüşünü bildir. Basit bir anket oluştur!
İçerik
Yazılardan ve medyadan oluşan içerikler oluşturun.
Liste
Klasik bir liste oluşturun
Geri sayım
Tersten sıralanmış bir liste oluşturun
Açık Liste
Diğer üyeler de listeye eklemeler yapabilir.
Oylamalı Liste
Alınan oylara göre sıralama yapılır