102
14 paylaşım, 102 points

Tv8'de yayınlanan Masterchef programında yarışmacı olan Güzide Mertcan, geçtiğimiz günde evi hakkında ortaya çıkan haberler hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Paylaşılan haberlerde Güzide Mertcan'ın evinin 7 milyon lira değerinde olduğu ve çok lüks bir hayata sahip olduğu yer alıyordu. Bu açıklamaların art niyet barındırdığını öne süren Güzide Mertcan evi hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Güzide Mertcan Evi Hakkında Açıklamalar Yaptı

"Öncelikle en çok yalan haber yapılan eşimin ne iş yaptığıyla başlamayayım. Gerçi araştırmak isteyen internete adını yazsa dahi doğru bilgiye ulaşabilirdi fakat belli ki uydurmak daha kolaylarına geldi. Eşim Kastamonu doğumlu. 8 kardeşin en sonuncusu. Babası köyde hocalık da yapmış, kaynakçılık da… Biz evlendiğimizde bir firmada maaşlı bir çalışandı. Sonrasında defalarca battığı ama hiç vazgeçmediği işe yeniden dönerek simülatör üretmeye başladı."

Kimse eşime güvenmemişti!

"Bu dönemde biz yeni evliydik. Yerli bir firmayı sadece Türk olduğu için birçok kişi güvenmedi. Ama o vazgeçmedi. Kenarda hiç birikimimiz olmadan sadece inandığı iş için gece gündüz çalıştı. Şimdi ise dünyanın sektöre yön veren robotik şirketlerinden birinin sahibi. Şirketi %90 ihracat ile Türkiye'nin en önemli teknoloji ihracatçılarından biri.Sonuç olarak tüm dünyada takdir gören bu adamın; fetöcülükle, yandaşlıkla, hak yemekle, haram yemekle, torpil yapmakla yaftalanmış olması beni son derece üzdü."

güzide mertcan evi

Eşimin siyaset geçmişi yok, benim ise…

"Herhangi bir siyasi geçmişi yoktur. İnşaat sektöründe hiçbir zaman faaliyet göstermedik, kesin ve net… Bana gelecek olursak… İki markaların, ablam ile ortak olarak sahibiyiz. Evet güzel bir evde yaşıyoruz, hamdolsun çalışıyoruz ve kazanıyoruz ama bunun vergisini de verip harama asla bulaşmadan şükür ile yaşamaya devam ediyoruz. Ama aynı zamanda yokluğu da, israfın günahını da, bilen insanlarız. Ben hayatım boyunca hiç göz önünde olan bir insan olmak istemedim."


Arkadaşlarınla Paylaş:

102
14 paylaşım, 102 points
Canberk

Bu içeriğe ne tepki seviyorsun?

İlginç İlginç
5
İlginç
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Şirin Şirin
6
Şirin
Komik Komik
6
Komik
Lezziz Lezziz
2
Lezziz
Havalı Havalı
2
Havalı
İğrenç İğrenç
1
İğrenç

0 Yorum Bulunuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İçerik Türü Seçin
Klasik Test
Testi çöz, cevabı öğren. İşaretlediğin şıklara göre testin sonucunu öğren.
Doğru/Yanlış
Doğru ve yanlış cevaplardan oluşan testler oluşturun.
Anket
Oy vererek görüşünü bildir. Basit bir anket oluştur!
İçerik
Yazılardan ve medyadan oluşan içerikler oluşturun.
Liste
Klasik bir liste oluşturun
Geri sayım
Tersten sıralanmış bir liste oluşturun
Açık Liste
Diğer üyeler de listeye eklemeler yapabilir.
Oylamalı Liste
Alınan oylara göre sıralama yapılır