72
11 paylaşım, 72 points

Film izlemeyi seviyor ancak ne izleyeceğini bilmiyor musun? İşte bu listede senin için izlenmesi gereken filmleri derledik. Etkileyici filmlerin yer aldığı mutlaka izlenmesi gereken filmler listesi, bittiğinde ruhunuzda iz bırakacak. Birçok başarılı başyapıtın yer aldığı bu liste, hangi filmi izlesem derdinize de son bulacak. İşte ölmeden önce izlemeniz gereken filmler listesi taşıyan kesinlikle izlenmesi gereken filmler. Sizi mutlaka izlenmesi gereken filmler listesi ile başbaşa bırakıyoruz. Haydi, mısırını hazırlayan ekran başına! İyi seyirler dileriz. 📽😍

 1. CanberkCanberk
  0

  Bir baba ve oğlunun 2. Dünya Savaşı sırasında Yahudi kamplarında geçirdiği acı dolu anıları konu alan Life is Beatiful - Hayat Güzeldir filmi, içinizi ısıtacak türden. Her türlü acıya ve zorluğa rağmen küçük oğlunu mutlu etmeye çalışan baba, durumu biraz daha hafifletme peşinde.

 2. CanberkCanberk
  0

  Aşırı dindar bir okulda öğrenim gören bir gurup öğrencinin hayatı, atanan yeni bir öğretmenle tamamen değişecektir. Mutlaka izlenmesi gereken filmler listesinin adeta baştacı olan Ölü Ozanlar Derneği - Dead Poets Society filmini izledikten sonra ruhunuza dokunduğunu hissedeceksiniz.

 3. CanberkCanberk
  0

  Morgan Freeman ve Brad Pitt'in başrol oynadığı mükemmel bir polisiye filmi. Karanlık atmosfere sahip filmler arasında bir numara olarak gösterilebilecek bu aksiyon filmi, izlerken kasvetli havasıyla izleyiciyi derinden etkiliyor. Filmin konusu 7 büyük günahı merkezine alan dindar bir seri katilin ve peşindeki iki başarılı dedektifin hikayesini işliyor. Final sahnesi ile büyük bir şok yaratan Se7en, kesinlikle izlenmesi gereken filmler arasında gösterilebilir.

 4. CanberkCanberk
  0

  Forrest'ın zekası diğer insanlara nazaran daha düşüktür. Film, iyisiyle kötüsüyle her türlü hissi içinizde yaşamanızı sağlayacak türden başyapıt bir film olarak sayılabilir. Bebekliğinden yetişkinliğine kadar Forrest'ın anılarını ele alan Forrest Gump, oldukça etkileyici bir film.

 5. CanberkCanberk
  0

  Eşinden boşanmış, oğluna sadık bir babanın zorlu hikayesini konu alan Umudunu Kaybetme - Pursuit of Happiness filmi motivasyon filmleri arasında üst sıralarda denilebilir. Yoğun dram duygusu ile hırs ve azimi harmanlayan mükemmel bir film. Ayrıca Will Smith'in başrolde oynadığı bu filmde oğlu rolünü ise gerçek oğlu üstlenmiş durumda.

Final Notu

İçeriği beğendiysen bunu arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Ayrıca senin en beğendin, ancak bu listede olmayan filmleri yorum alanlarından belirtebilir, liste elemanlarının altındaki alanlardan film hakkında yorumlar yapabilirsin. Dilersen ücretsiz olarak üye olup kendi listelerini, testlerini ve içeriklerini üretmeye başlayabilirsin.


Arkadaşlarınla Paylaş:

72
11 paylaşım, 72 points

Bu içeriğe ne tepki seviyorsun?

Vaay! Vaay!
3
Vaay!
Üzgün Üzgün
4
Üzgün
Şirin! Şirin!
3
Şirin!
Hahaha Hahaha
4
Hahaha
Kızgın Kızgın
5
Kızgın
Canberk

Wuubi.com kurucu üyesi, bir makine mühendisi.

0 Yorum Bulunuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Comments

comments

İçerik Türü Seçin
Kişisel Test
Testi çöz, cevabı öğren. İşaretlediğin şıklara göre testin sonucunu öğren.
Doğru/Yanlış
Doğru ve yanlış cevaplardan oluşan testler oluşturun.
Anket
Oy vererek görüşünü bildir. Basit bir anket oluştur!
İçerik
Yazılardan ve medyadan oluşan içerikler oluşturun.
Liste
Klasik bir liste oluşturun
Geri sayım
Tersten sıralanmış bir liste oluşturun
Açık Liste
Diğer üyeler de listeye eklemeler yapabilir.
Oylamalı Liste
Alınan oylara göre sıralama yapılır