66
9 paylaşım, 66 points

Dizinin ikinci sezonu, Netflix‘te büyük yankı uyandırmış ve uzun süre popüler diziler arasında ilk sayfada ve ilk sıralarda yer bulmuştu. Şuanda ikinci sayfaya gerilemiş olsa da After Life dizisi gerçekten muazzam bir sezon ile karşımıza çıkmıştı.

Ricky Gervais‘in başrol görevini üstlendiği After Life, henüz ikinci sezonun galasını yapmaktayken, dizinin takipçileri arasında üçüncü sezonun çalışmalarının şimdiden başlamış olduğu dedikodusu hızla yayıldı.

Tütün ve tütün ürünleri tüketmek akciğer kanserine sebep olur.

After Life’ın daha ilk bölümü yayınlandığında büyük ses getireceği öngörülebilir bir gerçekti diyebiliriz aslında. Dizinin takipçileri, ilk sezon ve ikinci sezon için büyük övgüler yağdırırken Netflix’ten güzel haber gecikmedi ve dedikoduların asılsız olmadığını ortaya koydu: After Life dizisinin 3. sezon çalışmaları hummalı bir şekilde sürüyor! Ancaaaak dizi severlerin kafasında yeni bir soru işareti doğmuştu. After Life 3. sezon ne zaman yayınlanacak?

Öve öve bitiremedik, farkındayız fakat dizinin hakkını vermek gerekiyor. Her neyse, lafı daha fazla dallandırıp budaklandırmadan merak edilen konuya geçelim.

After Life 3. sezon ne zaman yayınlanacak?

Çok güzel bir soru değil mi? 😎 İlk sezon yayınlandıktan bir yıl sonra yani 21 Nisan 2020 tarihinde ikinci sezon yayınlanmıştı. Yani şöyle bir öngüre bulunmamız muhtemel, dizinin üçüncü sezonunu 21 Nisan 2021‘de izleyebiliriz. 

Fakaaat! Hemen heyecan yapmayın. Geçmesini #evdekal ‘arak beklediğimiz COVID-19 virüsü hemen her sektörü ve firmayı etkilediği gibi Netflix platformunu da etkiledi. 

Şu günlerde kendisiyle sıkı bir bağ kurduğumuz Netflix, maalesef ki COVID-19 sebebiyle bütün dizi ve film çekimlerini askıya almış durumda. Bu durumun After Life dizisi için etkisi nasıl olur bilinmez ancak üçüncü sezonun yayınlanma tarihinde bir aksama olması ihtimalini de öngörmek gerekir (Umuyoruz ki böyle bir şey olmaz, üçüncü sezonu büyük sabırsızlıkla bekliyoruz!!!).

Eee, Daha Yok Mu?

Tabi ki söylenecekler bu kadarcık değil. Azcık dedikodu yapmaktan zarar gelmez. 😄 

GQ Hype’a verdiği röportaj sırasında, dizinin hem yönetmeni hem başrolü olan Ricky Gervais “Bir dizinin üçüncü kısmını çekmeden rahat edemiyorum yahu!” diyerek dizinin takipçilerine bir göz kırpmıştı. Bu röportaj sırasında bazı önemli cümlelerini daha duymuştuk kendisinin. Onlar arasından göz en çok çarpanı şu olmuştu:

Dünya gerçekten çok bereketli. İlla ki bir şeyleri geçmeme veya üstün olmama gerek yok. After Life dizisinde başrol olabilecek 10 farklı karakter bulunuyor.” 

3. sezona ait herhangi bir fragman maalesef ki bulunmuyor. Fakat kendimiz bir takım çıkarımlarda bulunmakta özgürüz tabii. Oyuncu kadrosu henüz kesinleşmiş olmasa bile diziyi Ricky Gervais olmadan düşünemiyoruz. Ancak senaryo yazarı, konuyu başka yönlere çekebilir veya dizi bambaşka bir atmosfere taşınabilir olsa da bunu çok zayıf ihtimal olarak görüyoruz.

Bunun dışında Gervais, Tony’nin eski eşi rolünü oynayan Kerry Godliman’ın dizide çok daha önemli bir konuma geleceğine dair spoiler’ı yapıştırmış oldu. Radio Times’ta yaptığı konuşmada bunun için şu cümleleri kullandı “Bu mükemmel kadın ile kimseyi kıyaslayamayız. Asla hata yapabilecek birisi değil. Yani bütün bunlar…” derken cümlesini aynen bu şekilde yarım bıraktı.


Arkadaşlarınla Paylaş:

66
9 paylaşım, 66 points
Canberk

Bu içeriğe ne tepki seviyorsun?

İlginç İlginç
6
İlginç
Üzgün Üzgün
1
Üzgün
Şirin Şirin
6
Şirin
Komik Komik
0
Komik
Lezziz Lezziz
3
Lezziz
Havalı Havalı
2
Havalı
İğrenç İğrenç
2
İğrenç

0 Yorum Bulunuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İçerik Türü Seçin
Klasik Test
Testi çöz, cevabı öğren. İşaretlediğin şıklara göre testin sonucunu öğren.
Doğru/Yanlış
Doğru ve yanlış cevaplardan oluşan testler oluşturun.
Anket
Oy vererek görüşünü bildir. Basit bir anket oluştur!
İçerik
Yazılardan ve medyadan oluşan içerikler oluşturun.
Liste
Klasik bir liste oluşturun
Geri sayım
Tersten sıralanmış bir liste oluşturun
Açık Liste
Diğer üyeler de listeye eklemeler yapabilir.
Oylamalı Liste
Alınan oylara göre sıralama yapılır