47
7 paylaşım, 47 points

PUBG Mobile indir ve ücretsiz olarak bu maceraya katıl! Geçtiğimiz yaz aylarında yayınlanan ve milyonlarca oyuncu kitlesine sahip olan PUBG, akıllı telefon sürümü ile gündeme tekrar geldi! Birçok bilgisayar oyununun önünü kesen PUBG, xBox ve Playstation sürümleri ile oyun-severleri mutlu ederken şimdi de PUBG Mobile’i ücretsiz olarak dağıtmaya başladı. PUBG Mobile indir ve hemen bu aksiyonda yerini al! Hemen Pubg Mobile indir ve oyuna başla!

pubg mobile indir
Pubg Mobile indir – Bilgisayar ve Telefon PUBG karşılaştırma

PUBG Mobile indir

PUBG Mobile indirmek isteyen oyunculara haberler güzel. Çünkü yapımcı firma iPhone PUBG Mobile veya Android PUBG Mobile indirmek isteyenlerden hiçbir ücret almıyor, oyunu ücretsiz dağıtıyor. Özetle demek istedikleri: “Ücretsiz PUBG Mobile indir ve oyunun tadını çıkar!” Yüz oyuncunun bir adaya serbest bırakılmasıyla başlayan oyundaki amaç etraftaki saklanmış silahları, zırhları ve yardımcı ekipmanları kullanarak hayatta kalmayı başarmak. Oyunun üç farklı moduyla tek başınıza, arkadaşınızla veya dört kişilik gurup haline hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Aynı zamanda oyunca belirli bir süreden sonra alan daralmaya başlıyor ve o alanın dışında kalanlar ölüyor.

İnceleme: Bilgisayar versiyonundan farkını göremediğimiz PUBG Mobile’ın ekstra özellikleri bile bulunuyor. Lig ve rütbe sistemine sahip olan PUBG Mobile’de yeni haritalar haricinde bütün özellikler bulunuyor. Oldukça keyif verici olarak nitelendirdiğimiz PUBG Mobile indirmek tamamen ücretsizdir!

PUBG Android indir

PUBG Android indirmek için yapmanız gereken çok kolay. Hiçbir ücret ödemeden PUBG Mobile indirmek istiyorsanız Play Store’a girerek PUBG Mobile indir kelimesini arayın. Karşınıza çıkan uygulamayı indirin ve güncelleme yaptıktan sonra PUBG Android oynamaya başlayın. PUBG Android indirmek için buraya tıklayarak PlayStore’a gidebilirsiniz.

Boyut: 36 MB (ekstra güncelleme gerekiyor)

Sürüm: Android 4.3 ve üzeri

Puan: 4.4 / 5

PUBG iPhone indir

PUBG iPhone indirmek, PUBG Android indirmek kadar kolay bir işlem. PUBG iPhone indirmek için yapmanız gereken APP Store uygulamasını açmak ve “PUBG indir” yazmak. İşte bu kadar! PUBG Mobile indirdikten sonra uygulamayı açarak oynamaya başlayabilirsiniz. PUBG Mobile iPhone indirmek için buraya tıklayarak doğrudan App Store’a gidebilirsiniz.

Boyut: 903.1 MB

Sürüm: iOS 9.0 ve üzeri

Puan: 4.3 / 5

 


Arkadaşlarınla Paylaş:

47
7 paylaşım, 47 points

Bu içeriğe ne tepki seviyorsun?

Vaay! Vaay!
3
Vaay!
Üzgün Üzgün
5
Üzgün
Şirin! Şirin!
4
Şirin!
Hahaha Hahaha
4
Hahaha
Kızgın Kızgın
6
Kızgın
Canberk

Wuubi.com kurucu üyesi, bir makine mühendisi.

0 Yorum Bulunuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Comments

comments

İçerik Türü Seçin
Kişisel Test
Testi çöz, cevabı öğren. İşaretlediğin şıklara göre testin sonucunu öğren.
Doğru/Yanlış
Doğru ve yanlış cevaplardan oluşan testler oluşturun.
Anket
Oy vererek görüşünü bildir. Basit bir anket oluştur!
İçerik
Yazılardan ve medyadan oluşan içerikler oluşturun.
Liste
Klasik bir liste oluşturun
Geri sayım
Tersten sıralanmış bir liste oluşturun
Açık Liste
Diğer üyeler de listeye eklemeler yapabilir.
Oylamalı Liste
Alınan oylara göre sıralama yapılır