63
10 paylaşım, 63 points

Selfie programı listemiz ile çektiğiniz fotoğraflarda daha güzel görünebilirsiniz! Günümüzde selfie çekmek büyük bir hobi haline geldi. Sosyal medyada günde milyonlarca fotoğraf paylaşılıyor. Bunun ortalama 90 milyonu ise Instagram kullanıcıları tarafından sağlanıyor. Hazırladığımız 5 muhteşem Android ve iPhone selfie programı ile fotoğraflarınız daha çok ilgi toplasın istiyorsanız buyrun “5 Mükemmel Selfie Programı” listemize geçelim:

Selfie Programı Listesi

Selfie Cam – Selfie Uygulaması

Selfie Cam, bir iPhone selfie uygulaması olup yayıncı firma Oxford Dictionaries‘in “Selfie” kelimesini yılın kelimesi olarak seçmesini kutlamak amacıyla bu Selfie programı için çalışmalara başladığını belirtiyor. Otomatik ayarlamalar, filtreler ve efektler ile çektiğiniz fotoğrafları ve selfie’leri daha da ilgi çekici bir hale getirmek için ideal bir iPhone selfie uygulaması olup 5 üzerinden 4 puan almayı başarmıştır. Selfie Cam, iPhone selfie uygulaması App Store’da ücretsiz dağıtılmaktadır.

selfie programı

Bright Camera – Selfie Programı

Bright Camera uygulaması bir Android Selfie uygulaması olup Play Store’da 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Android fotoğraf düzenleme uygulaması olarak da kullanılabilen Bright Camera aynı zamanda başarılı bir Selfie uygulaması unvanına sahiptir. Bu uygulama ile kırışıklık giderme, parlaklık ve renk dengesi, sivilce ve leke temizleme gibi birçok fonksiyona ücretsiz sahip olabilirsiniz.

 

 

 

YouCam Perfect – Selfie ve Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

YouCam Perfect Android ve iPhone selfie programı olarak bilinen popüler bir uygulamadır. Uygulamaya App Store’dan ve Play Store’dan ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Uygulama ile gerçekçi makyaj efektleri uygulayabilir ve profesyonel düzenlemeler yapabilirsiniz. Aynı zamanda vücut kusurlarınızı da gizleyebilirsiniz. Oldukça kullanışlı bir Selfie uygulaması olan YouCam Perfect uygulaması cilt sağlığınızı da test edebiliyor.

fotoğraf-düzenleme-programı

FaceTune

Çektiğiniz fotoğrafları profesyonel olarak düzenleyebileceğiniz FaceTune, iPhone ve Android selfie uygulamaları listemizdeki en etkili programlardan birisidir. Uygulamaya 4 dolar ödeyerek erişebilirsiniz. FaceTune fotoğraf düzenleme ve selfie uygulamasıyla diş beyazlatmadan makyaja kadar onlarca profesyonel özellikten faydalanabilirsiniz.

 

Candy Camera – Ücretsiz Selfie Programı

Hem Android hem de iPhone platformlarından erişilebilen Candy Camera ile mükemmel Selfie’ler çekebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan Candy Camera ile onlarca filtreyi ve özelliği kullanabilirsiniz. 5 üzerinden 4.4 puan alan Candy Camera bugüne kadar 7 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilmiştir.

 


Arkadaşlarınla Paylaş:

63
10 paylaşım, 63 points

Bu içeriğe ne tepki seviyorsun?

Vaay! Vaay!
6
Vaay!
Üzgün Üzgün
2
Üzgün
Şirin! Şirin!
0
Şirin!
Hahaha Hahaha
1
Hahaha
Kızgın Kızgın
2
Kızgın
Canberk

Wuubi.com kurucu üyesi, bir makine mühendisi.

Bir Yorum Bulunuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Comments

comments

İçerik Türü Seçin
Kişisel Test
Testi çöz, cevabı öğren. İşaretlediğin şıklara göre testin sonucunu öğren.
Doğru/Yanlış
Doğru ve yanlış cevaplardan oluşan testler oluşturun.
Anket
Oy vererek görüşünü bildir. Basit bir anket oluştur!
İçerik
Yazılardan ve medyadan oluşan içerikler oluşturun.
Liste
Klasik bir liste oluşturun
Geri sayım
Tersten sıralanmış bir liste oluşturun
Açık Liste
Diğer üyeler de listeye eklemeler yapabilir.
Oylamalı Liste
Alınan oylara göre sıralama yapılır