62
9 paylaşım, 62 points

Sevgiliye Alınabilecek Hediye Önerileri

Doğum günü, yıl dönümü belki de içinizden gelen bir gülümsetme isteği. Ancak onlarca sıradan hediyelerden sıkıldınız. O zaman gelin, size özel ve sevgilinizin unutamayacağı sürprizler hazırlayalım. Bu listede sevgiliye alınabilecek hediyeler ve sevgiliye alınabilecek hediye önerileri yer alıyor. Sadece hediye mantığı değil sürpriz önerileri ve sevgilinize yapabileceğiniz sürprizler de burada bulunuyor.

1. Yanında olamadığım her doğum günü için…

Eğer bu bir doğum günü ise, sevgilinizin yaşı kadar hediye alıp her hediyeyi o yaşa özgü hale getirip notlar ekleyebilirsiniz. “Yanında olamadığım 20 sene için” gibi bir giriş notu ile başlayabilir, tüm hediyeleri isterseniz süslü bir kutuda veya evin bazı köşelerine saklayarak ona sunabilirsiniz. Örneğin 1 yaş günü için bir bebek ayakkabısı alıp notlar ekleyip, 18 yaşına istediği arabanın oyuncağını alabilir, herhangi bir yaşına istediği bir objeyi, kıyafeti, oyunu ekleyebilirsiniz. Her hediyeye bir kaç cümle not yazmanız onu fazlasıyla mutlu edecektir.

İçeriğe devam ederken…

İçeriğe devam ederken senin için seçtiğimiz bu müziği arkaplanda çalarak okuma deneyimini iyileştirebilirsin. Bu şarkıyı seveceğini umuyoruz. İyi okulamalar ☺️

2. Size özel bir kitaba kim hayır diyebilir?

Bir defter alın. Defterin kapağına size özgü bir yazı yazın veya, bir kırtasiyede fotoğrafınızı bastırıp kapak yapın. İçeriğe ister bir masal anlatarak başlayın, isterseniz onunla tanışma hikayenizle başlatın. İçine bugüne dek çekildiğiniz en güzel fotoğraflarınızı ekleyin ve her fotoğrafa tarihi, yeri, o gün neler yaptığınızı küçük bir gülümseten özetle anlatmayı unutmayın. Sevgiliye özel kitaplar piyasada satıldığı gibi, internetten yaptırabilir, kendiniz uğraşarak çok daha mutlu edebilirsiniz.

3. Fotoğraf albümü, ama öyle sıradan değil…

Bugüne dek çekildiğiniz tüm fotoğrafları bir albümde toplayın. Fotoğrafların arkasına ya da altına küçük notlar alın. Albüme komik fotoğraflarınızı eklemekten çekinemeyin. Karikatürleştirilmiş şekilde de fotoğraflar ekleyip albüme renk katabilirsiniz.

sevgiliye hediye önerileri

4. Ceplerine, çantasına, cüzdanına tatlı bir not bırakın.

Gün içindeki koşuşturmacada, sizi, sizin sevginizi hatırlatan bir kısa not tüm gününün iyi geçmesini sağlayacak.

5. Sevdiği yemeği, tatlıyı sipariş verin.

O evindeyken, habersizce göndereceğiniz bir tatlı tüm günün yorgunluğunu keyifle atmasına yardımcı olacaktır. Ya da telefonda konuşurken acıktığını söyleyen bir sevgilinin kapısının çalıp en sevdiği yemeğin siparişiyle karşılaşması onu ne kadar düşündüğünüzü bir kez daha hatırlatacaktır. Ancak, sipariş verdiğiniz ürünün ödemesini mutlaka kendiniz yapın, sevgilinizin kapıdaki sürprize hazırlıksız yakalanmasını istemezsiniz.

6. Bir CD hazırlayın.

Bu güne kadar ki en keyifli şarkılarınızdan en romantik şarkılara, onun ve sizin ayrı ayrı en çok dinlediğiniz şarkıları da ekleyerek, siz yanında değilken, araba sürerken veya evde dinlenirken bile sizi hatırlamasını sağlayın.

7. Ona sürpriz bir akşam düzenleyin.

Ondan habersiz, arayın tüm arkadaşlarını, ister evde onun en sevdiği yemeklerle ya da en sevdiği restaurantta ona sürpriz ve keyifli bir gece hediye edin.

aksam yemegi

8. Bir haftasonu süprizi ile çıkıp gelin.

Tüm bu yoğun koşuşturmacalı hayat temposundan onu 2 gün kaçırın. Günler öncesinde uçak biletlerini alın, kalacağınız yerleri ayırtın. Gezilecek yerleri gideceğiniz yere özgü yemekleri araştırın. Bir rehber edasıyla ona 2 gün başka bir şehirde rüya tadında bir tatil yaşatın.

9. Evinizde size özel köşe yapın.

İster duvara fotoğraflarınızı asın, ister bir ev bitkisi ya da kuru dallar alarak uçlarına fotoğraflarınızı asın. Bu sürpriz ile eviniz daha sıcak, daha aşk dolu olacak.

10. Onun için bağış yapın.

Bazı vakıflar bağış yaptığnızda kişiye özel bağış kartı gönderir. “… kişisi sizin için … kadar bağış yapmış, bir çocuğun eğitimini üstlenmiş, adınıza 5 ağaç dikilmiştir” gibi. Onun adına onu manevi olarak daha mutlu edecek bir hediye olamaz bizce. Bu bağışları araştırın ve hem bir çocuğu ya da hastayı ya da doğayı sevindirin hem de sevgilinize kendisini önemli hissettirin.


Arkadaşlarınla Paylaş:

62
9 paylaşım, 62 points

Bu içeriğe ne tepki seviyorsun?

Vaay! Vaay!
2
Vaay!
Üzgün Üzgün
4
Üzgün
Şirin! Şirin!
3
Şirin!
Hahaha Hahaha
4
Hahaha
Kızgın Kızgın
5
Kızgın
Canberk

Wuubi.com kurucu üyesi, bir makine mühendisi.

0 Yorum Bulunuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Comments

comments

İçerik Türü Seçin
Kişisel Test
Testi çöz, cevabı öğren. İşaretlediğin şıklara göre testin sonucunu öğren.
Doğru/Yanlış
Doğru ve yanlış cevaplardan oluşan testler oluşturun.
Anket
Oy vererek görüşünü bildir. Basit bir anket oluştur!
İçerik
Yazılardan ve medyadan oluşan içerikler oluşturun.
Liste
Klasik bir liste oluşturun
Geri sayım
Tersten sıralanmış bir liste oluşturun
Açık Liste
Diğer üyeler de listeye eklemeler yapabilir.
Oylamalı Liste
Alınan oylara göre sıralama yapılır