58
8 paylaşım, 58 points

Son zamanlarda web sitesi kurmak epey moda olan bir sektör haline geldi. Belkide bizde bu furyada kendimize pay edinmek istedik ama biz daha farklı çalışmalar düzenleyerek Sosyalhanem’i kurduk. Bu siteyi WordPress kullanarak bir blog haline getirdik , günden güne geçen çalışmalarımız ile özgün makaleler, bilgilendirici içerikler ve gerekli sosyal içerik anlatımlarımızla sizlerin karşısına sunduk. Neredeyse bir buçuk yıldır sizlere bu blog üzerinden hizmet vermekteyiz. Makalelerimizde gerek özgünlük gerek SEO uyumuna dikkat etmekteyiz gerekli yerlerde fotoğraflarla açıklamalar yapıp gerekli yerlerde fotoğraflar ile örnekler verebilmekteyiz.

Sizlere daha sağlıklı bilgiler verebilmek için işinin ehli yazarlar tarafından hazırlanan makaleler ile doğru bilgi sunmayı hedefliyoruz. Kopya içeriklerden sakınarak baştan sona özenle çalışıyoruz. Misyonumuzdan bahsetmek gerekirse ciddi çalışmalar ve emeklerimizin karşılığı için çabalayacağımız, bıkmadan ve azimle büyük bir gayret göstereceğimiz Sosyalhanem’i ciddi yerlere getirip tanınmasını sağlayacağız.

Siz değerli okurlara özel içerikler paylaşıyor, bazı takıldığınız noktalarda sizlere yardımcı oluyoruz. Mesela günümüzde herkes cep telefonu kullanıyordur ve neredeyse herkeste internet paketi bulunmakta. Peki bunlar bittiği zaman ne mi yapacaksınız? Sizler de Sosyalhanem bloğu üzerinden yazığımız makalelere bakıp kullandığınız operatörü seçip aşağıda verilen linklere tıklayabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2019

Vodafone Bedava İnternet 2019

Türk Telekom Bedava İnternet 2019

Daha sonra verilen kampanyaları deneyebilir, sizlerde faydalandı iseniz makale altına yorum atabilirsiniz. Böylece hem bize destek olur hemde yeni gelen okurlara makalenin faydalı olduğunu gösterirsiniz.

Yukarıda sayılan konular dışında Facebook, Instagram, Twitter, Whatsapp gibi uygulamalar hakkında bilmeniz gereken püf noktaları, unuttuğunuz bilgileri tekrar hatırlatmayı ve daha yeni verilen güncellemelerden haberdar etmeyi kendimize görev olarak görüyoruz. Böylece okurlarımızda bu bilgilere kolayca ulaşabiliyor.

İlk başta da dediğimiz gibi isteğimiz sıradan bir blog olmak değil, yüksekleri hedefleyen başarı odaklı bir blog olmak. Şimdiye kadar yaptığımız çalışmalar ile yaklaşık 600 makaleyi siz değerli okurlar için hazırladık. Her geçen gün ise hiç durmadan yeni özgün makaleler ile siz değerli okurlarımıza sunmaktan gurur duyacağımızı bilmenizi isteriz.


Arkadaşlarınla Paylaş:

58
8 paylaşım, 58 points

Bu içeriğe ne tepki seviyorsun?

Vaay! Vaay!
3
Vaay!
Üzgün Üzgün
4
Üzgün
Şirin! Şirin!
2
Şirin!
Hahaha Hahaha
3
Hahaha
Kızgın Kızgın
5
Kızgın
Canberk

Wuubi.com kurucu üyesi, bir makine mühendisi.

0 Yorum Bulunuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Comments

comments

İçerik Türü Seçin
Kişisel Test
Testi çöz, cevabı öğren. İşaretlediğin şıklara göre testin sonucunu öğren.
Doğru/Yanlış
Doğru ve yanlış cevaplardan oluşan testler oluşturun.
Anket
Oy vererek görüşünü bildir. Basit bir anket oluştur!
İçerik
Yazılardan ve medyadan oluşan içerikler oluşturun.
Liste
Klasik bir liste oluşturun
Geri sayım
Tersten sıralanmış bir liste oluşturun
Açık Liste
Diğer üyeler de listeye eklemeler yapabilir.
Oylamalı Liste
Alınan oylara göre sıralama yapılır