53
8 paylaşım, 53 points

Twitter mavi tik ya da diğer adıyla Twitter hesap onaylatma dikkat çekici bir özellik olup, resmi olarak Twitter tarafından tanınan ve güvenilen hesaplara verilen onaydır. Twitter mavi tik nasıl yapılır anlatmadan önce bu özelliğe sahip olmak için gereken özelliklerden bahsetmek istiyoruz. Eğer bu özellikleri sağlıyorsanız gönül rahatlığı ile Twitter mavi tık alma başvurusu yapabilirsiniz.

Açıkça belirtmekte gerek var ki Twitter onaylı hesap özelliğini vereceği hesapları ince eleyip sık dokumaktadır. Aşağıda yer alan gereksinimleri sağlamanız ve yeterli erişime ulaşmanız Twitter hesabınızın onaylanmasında altın bir anahtar görevi taşıyacaktır. Twitter mavı tık onayını almadan önce bu içeriğe göz atmanızda fayda olacaktır.

twitter

Twitter Mavi Tik

Eğer Twitter hesap onaylatma işlemi yapmayı düşünüyorsanız bilmeniz gereken bazı şeyler var. Aşağıdaki özelliklere sahip bir Twitter hesabınız var ise önünüzde Twitter mavi tik alma için hiçbir engel bulunmuyor demektir.

Twitter‘da vakit geçirdiğiniz hesabın onaylı bir hesap olması, diğer kullanıcılar tarafından daha büyük ilgi toplamanızı ve güvenilmenizi sağlar. Ancak bu mavi tik özelliğine sahip olmak pek de kolay değil.

Twitter Mavi Tık Alma

Hesabınızda en az 15.000 takipçi bulunmalıdır. Twitter bu konuda hassas olduğu için hile ile ya da satın alınarak eklenen takipçileri göz önünde bulundurmayacaktır.


Hesabınızın güvenliği için cep telefonunuza gelen kod ile onay yapmış olmanız gerekiyor. Ayrıca mail onayını da tamamlamış olmalısınız.


Gizli olan hesaplar bu özelliği alamıyor. Bu yüzden dolayı hesabınız görüntülenebilir olmalıdır.


Yeterince profil ziyareti ve bağlantı tıklamalarına sahip olmalısınız. Dilerseniz 100.000 takipçiye sahip olun eğer kullanıcılar sizin profilinizle etkileşime geçmiyorsa hesabınız mavi tik özelliği almak için sınıfta kalmış olacaktır.

Twitter Hesap Onaylatma Nasıl Yapılır?

Eğer yukarıdaki şartlara uygun bir hesabınız varsa bir şansa sahipsinizdir. Tek yapmanız gereken buraya tıklayarak hesap onaylama sayfasına gitmek ve formu doldurmak. Formu düzgün bir şekilde doldurduktan sonra gerisi Twitter ekibine kalıyor.

Twitter mavi tik alma ya da Twitter hesap onaylama işlemlerine değindiğimiz yazımız burada sona ermiştir. Hesabınızın Twitter tarafından onaylanması ve mavi tik almanız dileği ile 😊

twitter mavi tik


Arkadaşlarınla Paylaş:

53
8 paylaşım, 53 points

Bu içeriğe ne tepki seviyorsun?

Vaay! Vaay!
6
Vaay!
Üzgün Üzgün
2
Üzgün
Şirin! Şirin!
0
Şirin!
Hahaha Hahaha
1
Hahaha
Kızgın Kızgın
2
Kızgın
Canberk

Wuubi.com kurucu üyesi, bir makine mühendisi.

2 Yorum Bulunuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Mavi tık için bir kaç taktikler deneyenler oldu. Fakat hiç bir şey gerçek ve organik etkileşimde ki gibi olmuyor.

Comments

comments

İçerik Türü Seçin
Kişisel Test
Testi çöz, cevabı öğren. İşaretlediğin şıklara göre testin sonucunu öğren.
Doğru/Yanlış
Doğru ve yanlış cevaplardan oluşan testler oluşturun.
Anket
Voting to make decisions or determine opinions
İçerik
Yazılardan ve medyadan oluşan içerikler oluşturun.
Liste
Klasik bir liste oluşturun
Geri sayım
Tersten sıralanmış bir liste oluşturun
Açık Liste
Diğer üyeler de onaylanması halinde listeye eklemeler yapabilir.
Oylamalı Liste
Alınan oylara göre sıralama yapılır