57
8 paylaşım, 57 points

Black Desert Online Archer Sınıfı Güncellemesi Geldi Çattı!

Oyun içi etkinliklere veyeniliklere devam eden Black Desert Online, geliştirilmiş anlatısıyla onlineoyun dünyasında ön plana çıkmaya ve maceracılarına benzersiz bir oyun deneyimisunmaya devam ediyor. Dünyanın dört bir yanından maceracıların heyecanlabeklediği Archer, bugün gerçekleşecek güncelleme ile nihayet Black DesertOnline serüvenine katılıyor! Ayrıca Black Desert Online dünyasının dinamik vesürükleyici yolculuğuna tamamen yenilenmiş bir hikaye sunuyor.

Black Desert Online Aksiyonuna Yeni Bir Soluk Getiriyor!

Yeni kahraman Archer’ıngelişiyle genişleyen Black Desert Online evreni; karakterlerin birbiriyle veevrenle ilişkisini, evrenin tarihsel gelişimini ve savaşlarda kullanılanstratejileri oldukça değiştirecek. Diğer sınıfların aksine Archer, ana silahıTatar Yayı ve Uyanış silahı olan Asil Yay’ı aynı anda kullanarak rakiplerineçok uzaklardan ciddi hasarlar verebiliyor. Ayrıca Archer, mücadele sırasındarakiplerini savurmak için çeşitli sihirli beceriler kullanabiliyor. Uzunsüredir beklenen kahraman, Black Desert Online aksiyonuna yeni bir solukgetiriyor!

Black Desert Online Archer’ın Gelişini Kutluyor!

Archer’ın evrene katılmasıylabirlikte kutlamalar başlıyor. Yeni güncelleme ile evrene katılan Archer,beraberinde ödüllü etkinlikler de getiriyor. 12 Aralık’tan 9 Ocak’akadar devam edecek etkinlikler boyunca maceracılar, Archer karakteri ilekazandıkları Level ve Beceri EXP’lerini diğer karakterlerine aktarabilecekler.Böylece maceracılar hem Archer karakterini tecrübe edecek hem de diğerkarakterlerinin Levelini artırmak için EXP elde edecekler. Ayrıca gözü pekmaceracılar, Archer karakteriyle EXP toplayıp; 15, 25, 35 ve 55. seviyelereulaştığında sürpriz hediyeler kazanacaklar.

Savaşçı Ruh Hot Time Etkinliği Başlıyor!

12 Aralık – 9 Ocak tarihleri arasında maceracılar, karakterlerinin Levelini artırmak için kazandıkları EXP’te %100, karakterlerinin Becerilerini artırmak için kazandıkları EXP’te ise %30’luk bir bonus kazanacaklar. Buraya tıklayarak etkinliklere dair tüm ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz!

Black Desert Online Hakkında:

Black Desert Online, son teknolojigörselleri ve beceri temelli savaş sistemi ile MMORPG türüne yeni bir bakışaçısı getiriyor. Black Desert Online, oyun piyasasındaki en gelişmiş karakterözelleştirme sistemine sahip. Bu özellik sayesinde bütün oyuncular kalıplardansıyrılıp tamamen kendilerine özgü karakterler oluşturabiliyor. Özelkontrolleri, güzel tasarlanmış dünyası ve harika hikayesi hem yeni gelenler hemde MMO ve RPG dünyasının emektarları için harika bir oyun. 150’den fazlaülkede, 12 dilde yayında ve 10 milyondan fazla kayıtlı oyuncuya sahip. Mobil vekonsol versiyonlarının 2018’de bütün dünyada yayınlanması planlanıyor.

BlackDesert Online hakkında daha fazla bilgi için: https://www.tr.playblackdesert.com

Black Desert Online sistem gereksinimleri hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


Arkadaşlarınla Paylaş:

57
8 paylaşım, 57 points

Bu içeriğe ne tepki seviyorsun?

Vaay! Vaay!
0
Vaay!
Üzgün Üzgün
2
Üzgün
Şirin! Şirin!
1
Şirin!
Hahaha Hahaha
2
Hahaha
Kızgın Kızgın
3
Kızgın
Canberk

Wuubi.com kurucu üyesi, bir makine mühendisi.

0 Yorum Bulunuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Comments

comments

İçerik Türü Seçin
Kişisel Test
Testi çöz, cevabı öğren. İşaretlediğin şıklara göre testin sonucunu öğren.
Doğru/Yanlış
Doğru ve yanlış cevaplardan oluşan testler oluşturun.
Anket
Oy vererek görüşünü bildir. Basit bir anket oluştur!
İçerik
Yazılardan ve medyadan oluşan içerikler oluşturun.
Liste
Klasik bir liste oluşturun
Geri sayım
Tersten sıralanmış bir liste oluşturun
Açık Liste
Diğer üyeler de listeye eklemeler yapabilir.
Oylamalı Liste
Alınan oylara göre sıralama yapılır