53
9 paylaşım, 53 points

Günümüzde birçok kişinin aktif olarak kullandığı Youtube’ta kaç kanal var biliyor muydunuz? Şuanda 27 milyon 200 bin sayısını aşmış durumda olduğunu ve hızla artmaya devam ettiğini söyleyebilmemiz mümkün. Ayrıca Youtube’ta günde 4 milyar video izleniyor! Eğer siz de bu devasa platformda yerinizi almışsanız ve bir kanal açarak Youtuber olmak konusunda kararınızı vermişseniz bu listemiz tam da sizin için. Youtuber’ların telefonunda olması gereken uygulamalar listesinde, size özel olarak mükemmel uygulamalar yer alıyor. İşte Vlogger’lar için ve Youtuber’lar için telefonda olması gereken uygulamalar. Bu listede video düzenleme uygulamaları ve kamera uygulamaları yani video çekme uygulamaları yer alıyor. İşte 5 muazzam uygulama:

 1. 1 InShot - Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik


  Apple App Store'da uygulamanın adı InShot olarak geçiyor ancak Play Store'da bu uygulamayı Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik olarak görüyoruz. Her iki platformda da 5 üzerinden 4.8 puan alan başarılı video düzenleme uygulaması ile videolarınıza müzik, filigran, logo ve gif'ler ekleyebilirsiniz. Ayrıca videoya yazı yazma uygulaması olarak da kullanabileceğiniz InShot ile temel birçok işlemi başarıyla yapabilirsiniz. 

 2. 2 Quik


  Videolara efekt ekleme konusunda oldukça başarılı bir uygulama olan Quik ile aynı zamanda altyazı, kırpma gibi birçok işlemi de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Videolarınızın görselliğini artırma konusunda işinizi fazlasıyla görecek bir uygulama diyebiliriz.

 3. 3 Legend - Video Intro Yapma Uygulaması


  Video çekme ve video düzenleme uygulamaları arasında oldukça işe yarar bir uygulama olan Legend ile videoya intro ekleme konusundaki sorunlarınızı çözebilirsiniz. Maddenin başlığında da görebileceğiniz gibi video intro ekleme uygulaması olarak özetleyebileceğimiz Legend ile tipografik çalışmalar gerçekleştirebilir, video girişlerinizi geliştirebilirsiniz.

 4. 4 Logo Maker - Logo Creator


  Kanalınız için bir logoya ihtiyacınız olacağı kesin. İşte Logo Maker tam bu noktada devreye giriyor. Logo yapma uygulaması olarak tabir edebileceğimiz Logo Maker ile profesyonel logolarınızı tasarlayabilir, bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

 5. 5 DU Recorder - Ekran Kaydetme Uygulaması


  iPhone kullananların bu uygulamaya pek ihtiyacı olmayacak. Çünkü iOS 11 ile ekran kaydı alma özelliğini bir uygulamaya ihtiyaç duymadan doğrudan panel üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Android kullanıcıları ekran kaydetme uygulaması olan DU Recorder ile Whatsapp konuşmaları, oynadıkları oyunlar ve her hareketlerini kayıt altına alabilirler.


Arkadaşlarınla Paylaş:

53
9 paylaşım, 53 points

Bu içeriğe ne tepki seviyorsun?

İlginç İlginç
5
İlginç
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Şirin Şirin
7
Şirin
Komik Komik
6
Komik
Lezziz Lezziz
2
Lezziz
Havalı Havalı
2
Havalı
İğrenç İğrenç
1
İğrenç

0 Yorum Bulunuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İçerik Türü Seçin
Klasik Test
Testi çöz, cevabı öğren. İşaretlediğin şıklara göre testin sonucunu öğren.
Doğru/Yanlış
Doğru ve yanlış cevaplardan oluşan testler oluşturun.
Anket
Oy vererek görüşünü bildir. Basit bir anket oluştur!
İçerik
Yazılardan ve medyadan oluşan içerikler oluşturun.
Liste
Klasik bir liste oluşturun
Geri sayım
Tersten sıralanmış bir liste oluşturun
Açık Liste
Diğer üyeler de listeye eklemeler yapabilir.
Oylamalı Liste
Alınan oylara göre sıralama yapılır