65
9 paylaşım, 65 points

Bayanlar tabiatları gereği sürekli mükemmel görünmek ister. Ancak aldıkları kilolar ve bazı olumsuzluklar mükemmel olmalarını engeller. Kilolu oldukları halde zayıf görünmek isteyenler için doğru kıyafeti seçerek istediklerini elde etmelerine yardımcı olacağız. İşte zayıf görünmek için tercih edilmesi gereken kıyafetler.

Desenli Kıyafetler Yerine Düz Renkleri Tercih Edin

Desenli kıyafetler insanı biraz kilolu göstermektedir. Bu yüzden kilosundan şikayetçi olanlar desenli kıyafet giyinmekten kaçınarak daha düz desensiz kıyafetler tercih edebilir. Böylelikle olduğundan daha kilolu görünmemiş olurlar.

Koyu Renkler Kilolarınızı Saklamaya Yardımcı Olur

Koyu renkler kimine göre yaşlıların tercih etmesi gereken renkler kabul edilse de kimine göre de asaletin ve zarafetin simgesi renklerdir. Ancak bilinmesi ve hatta unutulmaması gereken nokta şudur ki koyu renkler insanı olduğundan daha zayıf ve biçimli göstermektedir. Kilolarınızdan şikayetçi iseniz koyu renkler mesela siyah, koyu mavi, kahverengi gibi renkler tercih edilmeli. Vücudun üst kısmında potluk olduğunu düşünüyorsanız koyu renk mesela koyu yeşil bir bluz, beyaz bir etek ile mükemmel bir kombin oluşturabilirsiniz. Ayrıca koyu rengin zarif gösterdiği de unutulmaması gereken bir gerçek.

Püf Nokta: Salaş Giyim

Dar kıyafetler şikayet ettiğiniz kilolarınızı olduğundan daha fazla gösterebilir. Kim ister ki gömleğin içine sıkışmış ancak daha fazla dayanamayıp kendi bağımsızlığını ilan etmiş bir göbeğin görünmesini. İşte bu yüzden hafif salaş kıyafetler tercih edebilirsiniz. Dar pantolonlar yerine etekli pantolonlar ya da İspanyol paça pantolonlar tercih edilebilir.

Çizgileri Enine Değil Boyuna Olan Kıyafetler

Enine çizgili kıyafetler sizi olduğunuzdan daha kısa ve kilolu gösterebilmektedir. Kilolarınızı saklamak istiyorsanız boyuna çizgili kıyafetleri tercih etmelisiniz hem sizi olduğunuzdan daha uzun gösterecektir. Mesela boyuna çizgili kıyafetler giyinebilir veya boyuna çizgili gömlek bluz hatta pantolon tercih edebilirsiniz.

Olduğunuzdan daha zayıf görünmenin yollarını arayan bayanlar tavsiye ettiğimiz maddeleri uygulayarak daha zayıf bir görünüme kavuşabilirsiniz. Düz, koyu renk, salaş ve boyuna çizgili kıyafetler gerçekten de sizi daha zayıf bir görünüme kavuşturacak. Ancak bunlarla uğraşamam derseniz diyet yaparak gerçekten istediğiniz kiloya kavuşabilirsiniz.


Arkadaşlarınla Paylaş:

65
9 paylaşım, 65 points
Canberk

Bu içeriğe ne tepki seviyorsun?

İlginç İlginç
3
İlginç
Üzgün Üzgün
5
Üzgün
Şirin Şirin
4
Şirin
Komik Komik
4
Komik
Lezziz Lezziz
0
Lezziz
Havalı Havalı
6
Havalı
İğrenç İğrenç
6
İğrenç

0 Yorum Bulunuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İçerik Türü Seçin
Klasik Test
Testi çöz, cevabı öğren. İşaretlediğin şıklara göre testin sonucunu öğren.
Doğru/Yanlış
Doğru ve yanlış cevaplardan oluşan testler oluşturun.
Anket
Oy vererek görüşünü bildir. Basit bir anket oluştur!
İçerik
Yazılardan ve medyadan oluşan içerikler oluşturun.
Liste
Klasik bir liste oluşturun
Geri sayım
Tersten sıralanmış bir liste oluşturun
Açık Liste
Diğer üyeler de listeye eklemeler yapabilir.
Oylamalı Liste
Alınan oylara göre sıralama yapılır